جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

اخبار مرزن آباد

مرزن نیوز/ بخشدار مرزن آباد از احداث ساختمان این بخشداری با اعتبار 100 میلیون تومان خبرداد و گفت: این اعتبار با همکاری و پیگیری فرماندار محترم در کمیته برنامه ریزی شهرستان در نظر گرفته شده است.
مرزن نیوز/ رییس شورای اسلامی بخش مرزن آباد ضمن تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان در حادثه تاسف بار پلاسکو، بر ضرورت استحکام و ایمن سازی بناهای مسکونی و تجاری سطح بخش تاکید کرد.
مرزن نیوز/ شهردار مرزن آباد با اشاره به در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو گفت: لازم می دانم درگذشت این عالم گرانقدر و همچنین شهادت تعدادی از آتش نشانان را به ساحت مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران و اعضای خانواده آنها تسلیت عرض نمایم.
مرزن نیوز/ با پیگیری قاسم احمدی نماینده مردم شهرستانهای چالوس، نوشهر و کلاردشت، جلسه ای با حضور خندان دل رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، شهرداران و نمایندگان شهرداری های شهرهای زیر 20 هزار نفر در سازمان شهرداری ها برگزار شد.
مرزن نیوز/ شهردار مرزن آباد از نوسازی تاکسی های این شهر خبرداد و گفت: در راستای طرح نوسازی خودروهای فرسوده، بر اساس مصوبه هیات وزیران با حمایت سیستم بانکی، همکاری ایران خودرو و شهرداری مرزن آباد تعداد 40 دستگاه تاکسی فرسوده که در خطوط تاکسیرانی شهرمرزن آباد فعالیت می کنند نوسازی گردید.
مرزن نیوز/ با پیگیری و تلاش خدیجه سام دلیری مسوول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مرزن آباد، انجمن شعر و ادب این شهر برای اولین بار تحت عنوان "فاخر" تاسیس و آغاز بکار کرد.
مرزن نیوز/ امام جمعه مرزن آباد در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان چالوس پیرامون همایش بزرگ "زنان علوی تبرستان" گفت: هرساله با تطبیق مناسبت شمسی روز مازندران با مناسبت قمری و با توجه به اینکه سعیدآباد (مرزن آباد) اولین بیعتگاه علویان تبرستان بوده همایشی را در همین راستا برگزار می کنیم.
مرزن نیوز/ رییس شورای اسلامی شهر مرزن آباد با اشاره به اعتراض شوراهای اسلامی شهر و بخش و شهرداران حوزه شهرستان چالوس نسبت به ارجاع نقشه های ساختمانی به دفاتر نظام مهندسی ساختمان جهت کنترل و بررسی گفت: علت این اعتراض، نارضایتی مردم و مراجعه کنندگان از روند بررسی پرونده ها در نظام مهندسی و هزینه سنگین و غیرمتعارفی است که دریافت می کنند.
مرزن نیوز/ رییس شورای اسلامی بخش مرزن آباد با اشاره به ترافیک سنگین و کم سابقه محور کندوان در ایام تعطیلات عید سعیدفطر گفت: آنچه در خبرها و تصاویر منتشر شده از ترافیک سنگین محور کندوان خواندیم و دیدیم تنها بخشی از اثرات ناشی از موج سفر به شمال کشور بویژه مازندران و غرب استان بوده که متاسفانه دیده نشدند.
مرزن نیوز/ اولین جلسه شورای اداری بخش مرزن آباد با حضور جمعی از مسوولین شهرستانی و مسوولان بخش و شهر مرزن آباد برگزار شد.

مرزن نیوز/ شورای اسلامی شهر مرزن آباد با دعوت از دکتر قاسم احمدی نماینده مردم شهرستانهای چالوس، کلاردشت و نوشهر در مجلس شورای اسلامی در جلسه این شورا، مشکلات و نیازهای بخش و شهر مرزن آباد را مورد بررسی قرار دادند.

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن