جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ بخشدار مرزن آباد از احداث ساختمان این بخشداری با اعتبار 100 میلیون تومان خبرداد و گفت: این اعتبار با همکاری و پیگیری فرماندار محترم در کمیته برنامه ریزی شهرستان در نظر گرفته شده است.
خواجه کجوری در گفتگو با مرزن نیوز از  چهارماه پیگیری مستمر جهت اخذ استعلام و تکمیل مدارک برای تحویل زمین خبرداد و افزود: زمین این پروژه به مساحت سه هزارمتر از منابع تحویل گرفته شده و هم اکنون مراحل جابجایی سند از منابع طبیعی به فرمانداری و بخشداری را می گذراند. مقداری از این زمین جزو حرائم خط انتقال آب و برق می باشد که پس از  برداشت مخلوط مشخص و آزادسازی می شود.
وی با بیان اینکه پس ازگذشت هفت سال از استقرار بخشداری در مرزن آباد، این نهاد هنوز از ساختمان مستقل برخوردار نیست اظهارداشت: پس از طی مراحل اداری و قانونی، ابتدا زمانی لازم داریم تا کار تسطیح و آماده سازی زمین انجام و ترانشه های موجود در آن برداشته شوند و سپس نسبت به احداث ساختمان اقدام نماییم.
بخشدار مرزن آباد با اشاره به اینکه در اجرای نقشه ساختمان از نظرات و پیشنهادات اساتید فن و دانشگاهی استفاده خواهد شد تصریح کرد: استعلامات لازم برای احداث ساختمان گرفته شده و به دلیل اینکه زمین پروژه در محدوده قانونی شهر است، از شهرداری و شورای اسلامی شهر هم می خواهیم همچنان که تا کنون در کنار و همراهمان بودند، در خصوص پروانه ساختمانی نیز همکاری لازم را با ما داشته باشند. شایان ذکر است: ساختمان بخشداری، در منطقه بالامرزن آباد جنب اداره جهادکشاورزی احداث می شود.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن