جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ رییس شورای اسلامی بخش مرزن آباد ضمن تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان در حادثه تاسف بار پلاسکو، بر ضرورت استحکام و ایمن سازی بناهای مسکونی و تجاری سطح بخش تاکید کرد.
سیف الدین پولادی در گفتگو با مرزن نیوز با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته در این بخش افزود: خوشبختانه با پیگیریهای مجدانه مسوولین از جمله نماینده محترم، فرماندار پرتلاش، بخشدار جوان و زحمتکش و همکاران محترم شورای بخش مرزن آباد برنامه های خوبی در سطح بخش صورت پذیرفته که برخی از آنها به اتمام رسیده و برخی نیز در دست اجرا قرار دارند.
وی در همین رابطه تصریح کرد: خوشبختانه گازرسانی به روستاهای بیرون بشم (از دیمو تا گرمابک) در مراحل پایانی بوده و با پیش بینی صورت گرفته تا پایان دهه مبارک فجر همه اهالی و ساکنین 20 روستا از نعمت گاز بهره مند می گردند.
پولادی با بیان اینکه عملیات گازرسانی به روستاهای ماسال و میچکار در حال انجام می باشد اظهارداشت: همچنین پیمانکار برای گازرسانی به روستاهای کوهستان (از طویر تا ناتر) و روستاهای برار، شهرستان، حریث و آغوزداربن انتخاب شده و در حال تجهیز کارگاه می باشند و به زودی آغاز بکار خواهند کرد. در همین رابطه جا دارد از مسوولین اداره گاز بخش، شهرستان و استان تقدیر و تشکر ویژه بعمل آید.
وی ادامه داد: همچنین یک خبر ویژه برای مردمان خوب بیرون بشم داریم، کار انتقال آب ملک جوی در مراحل پایانی قراردارد و با توکل به خداوند و همراهی مسوولین مربوطه تا پایان اردیبهشت 96 منبع بشم سر (کلنو) با لوله 250 جدید آبگیری می شود، با این امر مشکل چندین ساله این روستاها مرتفع میگردد که جا دارد در این خصوص نیز از مسوولین آبفار شهرستان های کلاردشت و چالوس، ریاست آب و فاضلاب استان و کلیه عزیزانی که یاریگر ما بودند، همچنین اهالی و ساکنین محترم مجل، اجابیت و شهرک نشاط صمیمانه تقدیر بعمل آورم.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن