جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ شهردار مرزن آباد با اشاره به در گذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو گفت: لازم می دانم درگذشت این عالم گرانقدر و همچنین شهادت تعدادی از آتش نشانان را به ساحت مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران و اعضای خانواده آنها تسلیت عرض نمایم.
مهندس جعفر ردایی در گفتگو با مرزن نیوز، فصل پاییز را فصلی پرکار برای این شهرداری دانست و اظهارداشت: به همت وتلاش اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری در پائیز امسال با وجود مشکلات مالی و حاشیه ای اقدامات خوب و موثری برای شهر مرزن آباد رخ داد .
وی تصریح کرد: با پشتوانه و دلگرمی مردم خوب مرزن آباد چون قصدم ارائه خدمت و آبادانی و توسعه این شهر می باشد از لطف بیکران خداوند متعال برخوردار بوده ام و علیرغم همه مصائب، گرفتاری ها، سنگ اندازی ها و دست اندازهای ساختگی تمام همت وتلاش خود را بکار خواهم بست تا طی ماه های آتی  نیز مثمر ثمر بوده و گامهای مثبتی را برای شهر محروم مرزن آباد بردارم.
ردایی با بیان اینکه لازم می دانم از حمایت های ویژه امام جمعه محترم و محبوب شهر، اعضای شورای شهر و سایر مسوولین تقدیر بعمل آورم گفت: پس از فراز و نشیب های مختلف مجددا قطار توسعه  مرزن آباد بر ریل جهاد و تلاش قرار گرفت و در همین راستا، طرح بزرگ نهضت آسفالت محلات مختلف شهر به اجرا درآمد، در همین رابطه خیابان طالقانی ، محله فاطمیه شامل خیابان اصلی کوچه های فجر یک تا چهار، کوچه شالیزار، خیابان امام حسین، کوچه شهید اللهیاری، کوچه ظفر، کوچه کوهسار، شهید آهنگری، خیابان گلستان، خیابان بخشداری، خیابان شهید رحیمی، بن بست شفق، یک تا سه محله بالا مرزن آباد، کوچه شهید مرادجعفری، کوچه بهار، ایران زمین، خیابان امام و قسمتی از بلوار امام رضا و محوطه حوزه امام حسن مجتبی (ع)  آسفالت شد.
شهردار مرزن آباد همچنین تعریض و عقب نشینی ملک آقایان گل محمدی، عوض سام دلیری و قربان نژاد در اسرع وقت را از دیگر اقدامات شهرداری دانست و اظهارداشت: در همین راستا ضمن دیوار کشی نسبت به ساخت سرویس بهداشتی و... اقدام گردید.
ردایی با بیان اینکه عملیات احداث پل شهدا با اعتبار بالغ بر 230 میلیون تومان به زودی آغاز خواهد شد و هم اینک در مرحله انتخاب پیمانکار قراردارد تصریح کرد: آغاز عملیات ساخت المان مرکز شهر با اعتبار 180 میلیون تومان، زیر سازی قسمت شرقی بلوار امام رضا (ع)، ادامه نهضت آسفالت در جاده مرزن قزل، خیابان شهید عبدی، کوچه وحدت، بن بست خرداد و برخی کوچه های شهرک لاله  و اسلامی، ترمیم نوارهای حفاری گاز ظرف مدت دوماه و ترمیم تمامی پیاده روهای قدیمی از برنامه های در دست اقدام شهرداری بوده و به زودی عملیاتی خواهند شد. در همین رابطه نیز لازم به ذکر می دانم که، آسفالت خیابان اصلی محور کندوان برعهده وزارت راه بوده و در پروژه ملی دیده شده است.
وی افزود: حجم بسیار بالایی از کند ه کاری اجرای پروژه گاز در کمتر از یکسال جمع آوری و مدیریت شد و هم اکنون در کمتر نقطه ای از شهر آثار کنده کاری گاز مشاهده می شود، اگر شرکت گاز مطالبات شهرداری را پرداخت کند عملیات ترمیم سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.
شهردار مرزن آباد در ادامه با تاکید بر اینکه تعداد ده واحد تجاری در طرح تعریض در مرکز شهر باقی مانده که حداقل به دو میلیارد تومان نیاز دارد گفت: با تفاهم نامه شهرداری و شهرک صنعتی ایستگاه دوم آتش نشانی در این شهرک راه اندازی میشود. ضمن اینکه با تلفیق امکانات شهرداری و شهرک صنعتی بر قدرت کاری و اجرایی آتش نشانی افزوده خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه با توافق شهرداری و منابع طبیعی، ساخت ایستگاه و ساختمان جدید منابع طبیعی در مراحل نهایی است اظهارداشت: به زودی روند احداث ساخت پارک ویژه بانوان مجددا از سر گرفته خواهد شد.شهردار مرزن آباد همچنین با اشاره به اجرای طرح ممیزی املاک و مستغلات این شهر گفت: پروژه ممیزی در حال اتمام بوده و بیش از 3000 پلاک ملکی تا کنون شناسایی و اطلاعات آن ثبت گردیده است.
ردایی در ادامه با بیان اینکه به عملکرد تامین اجتماعی در مسدود کردن حساب های شهرداری بدون ارسال اخطار کتبی و اعلام قبلی اعتراض داریم گفت: با هر مشکلی پرداخت حقوق کارکنان در اولویت قرار دارد، در همین رابطه نیز از پرسنل شهرداری بابت تعویق در پرداخت حقوق و مزایا عذر خواهی میکنم.
شهردار مرزن آباد در پایان ضمن تقدیر از همراهی شهروندان در اجرای پروژه ها و برنامه های شهرداری تاکید کرد: لازم می دانم از فرماندار محترم شهرستان بابت همکاری در تخصیص اعتبار برای پل شهدا و ادامه تعریض محور و همچنین حاج قاسم احمدی نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای چالوس، نوشهر و کلاردشت بواسطه پیگیری ها، تلاشها و کمک های متعدد در تخصیص قیر، اعتبارات و استمهال وام شهرداری تقدیر ویژه بعمل آورم.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن