جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ با پیگیری قاسم احمدی نماینده مردم شهرستانهای چالوس، نوشهر و کلاردشت، جلسه ای با حضور خندان دل رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، شهرداران و نمایندگان شهرداری های شهرهای زیر 20 هزار نفر در سازمان شهرداری ها برگزار شد.
رییس شورای اسلامی شهر مرزن آباد که به همراه معاونت شهرداری در این جلسه حضور پیدا کرده بود، طی سخنانی با اشاره به مشکلات و نیازهای این شهر بعنوان اولین شهر ورودی استان از سمت پایتخت، بر نگاه ویژه مسوولان کشوری به آن تاکید کرد.
محمد ردایی در همین رابطه به مرزن نیوز گفت: یکی از درخواستهای ما در این جلسه تخصیص مجدد قیر برای اجرای پروژه آسفالت بود. با توجه به اینکه کوچه ها و خیابانهای شهر در پی اجرای پروژه گازرسانی تخریب زیادی شده بودند و از طرف دیگر ورودی راه های روستاهای اطراف در حوزه شهری قرار دارند و شهرداری موظف به آسفالت آنهاست، مقدار  قیر تخصیص یافته ناکافی بوده که با حمایت دکتر احمدی مورد موافقت رییس سازمان شهرداری ها قرار گرفت.
وی تبدیل وضعیت و تعیین تکلیف نیروهای قراردادی شهرداری را از دیگر درخواستها در این جلسه یاد و تصریح کرد: سومین درخواست ما نیز کمک مالی به شهرداری مرزن آباد بود. با توجه به اینکه شهر مرزن آباد اولین شهر ورودی به استان مازندران است و در مسیر محوری پرتردد قرار گرفته، خدمات شهرداری با حضور مسافران و گردشگران در سطح ملی و فرامنطقه ایست، در صورتی که درآمد داخلی شهرداری اندک و اعتبارات و کمک های دولتی نیز بر اساس سرانه جمعیتی ثابت شهر است. این امر موجب می گردد شهرداری در انجام اموراتی چون پرداخت حقوق کارمندان و مطالبه پیمانکاران دچار مشکل مالی گردد. به همین دلیل تقاضای مساعدت و نگاه ویژه به شهر مرزن آباد را داشتیم. رییس سازمان شهرداری ها نیز ضمن تایید دلایل درخواست اعتبار، مرزن آباد را شهری بسیار مهم در شمال کشور دانست و بر نگاه ویژه به آن تاکید کرد.
ردایی در پایان از دکتر احمدی به دلیل ایجاد هماهنگی برای تشکیل این جلسه و پیگیری مشکلات شهرهای حوزه انتخابیه تقدیر بعمل آورد.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن