جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ شهردار مرزن آباد از نوسازی تاکسی های این شهر خبرداد و گفت: در راستای طرح نوسازی خودروهای فرسوده، بر اساس مصوبه هیات وزیران با حمایت سیستم بانکی، همکاری ایران خودرو و شهرداری مرزن آباد تعداد 40 دستگاه تاکسی فرسوده که در خطوط تاکسیرانی شهرمرزن آباد فعالیت می کنند نوسازی گردید.
جعفر ردایی در گفتگو با مرزن نیوز افزود: پس از اجرای طرح، شهرداری اجازه فعالیت به تاکسی های زیر مدل 83 را نخواهد داد. بویژه پیکان های قدیمی در خط چالوس- مرزن آباد که از امنیت و ایمنی کافی جهت ارایه خدمات به شهروندان برخوردار نیستند.
شهردار مرزن آباد همچنین خواستار واگذاری مدیریت این خطوط به سازمان حمل و نقل و پایانه ها و تغییر خودروها از پلاک (ت به ع ) شد و گفت: قرار بود در مدت کوتاهی این خودروها به صورت تاکسی درون شهری فعالیت کنند که به لحاظ قانونی مسائلی در بر دارد، اما با گذشت بیش از هشت سال اقدامی در جهت بین شهری کردن خودروها صورت نگرفته است.
وی با بیان اینکه تا کنون 40 نفر ثبت نام شدند و از این تعداد 23 خودرو تحویل شد اظهارداشت؛ لازم میدانم از رانندگان، مسوول واحد حمل و نقل شهرداری و نمایندگی ایران خودرو شعبه مرزن آباد که همکاری خوبی در این رابطه داشتند صمیمانه تقدیر بعمل آورم.
شایان ذکر است: بر اساس مصوبه شورای ترافیک از سال ۱۳۸۷ مدیریت تاکسی های خط مرزن آباد - چالوس و مرزن آباد - کلاردشت به واحد تاکسیرانی مرزن آباد واگذار شد.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن