جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ با پیگیری و تلاش خدیجه سام دلیری مسوول کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مرزن آباد، انجمن شعر و ادب این شهر برای اولین بار تحت عنوان "فاخر" تاسیس و آغاز بکار کرد.
خدیجه سام دلیری، ایرج سام‌ دلیری، عزت ‌الله جعفر صالحی، مومن توپا ابراهیمی و محمودکیاپور اعضای هیات موسس این انجمن را تشکیل می دهند.
مسوول کمیسیون فرهنگی شورای شهر مرزن آباد در همین رابطه گفت: منطقه مرزن آباد از دیرباز تاکنون ، بزرگ مردان علمی، ادبی و مذهبی را به چشم خود دیده است. مردم این منطقه فرهنگ مداری را پشتوانه عظیم خود دانسته و استفاده از دانش و تجربیات اهالی فن و پیشکسوتان این حوزه و دقت نظر کافی در روند فعالیت های آنان را ، برای رسیدن به اهداف عالیه خود به حساب می آوردند.
وی افزود: به منظور رشد و اعتلای شعر وادب ، ترویج فرهنگ غنی فارسی در بین اقشار مختلف مردم بخصوص جوانان و کشف استعداد های ادبی و شعری جوانان و بهره ور ساختن توانمندیهای آنان، اقدام به تاسیس انجمن شعر و ادب نموده و در آن پژوهش های ادبی ، ترانه، داستان ، ادبیات بومی و محلی مورد بررسی قرار می گیرد.
خدیجه سام دلیری تصریح کرد: این انجمن در روزهای پنج شنبه هر هفته راس ساعت 15:30 در دفتر شورای اسلامی شهر مرزن آباد تشکیل می گردد. بدین ترتیب از همه فرهنگ دوستان و شعرا و شعر دوستان شهرستان های چالوس، کلاردشت و نوشهر دعوت بعمل می آید تا در صورت تمایل در این جلسات شرکت نمایند.
وی در پایان ازحمایت ها و همراهی های مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مرزن آباد و  اداره ارشاد اسلامی شهرستان چالوس تقدیر بعمل آورد.
نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن