جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ همزمان با دهه مبارک فجر، ساختمان جدید الاحداث بانک کشاورزی شعبه مرزن آباد در فضایی مناسب و مطلوب و با برخورداری از امکانات پیشرفته بانکداری الکترونیک، با حضور مهندس  محسن صادقی مدیر شعب بانک کشاورزی دراستان مازندران، معاونت اداری- مالی و مدیر خدمات بیمه ای، مسوول حراست و روابط عمومی بانک کشاورزی مازندران، معاون فرماندار چالوس، بخشدار، شهردار و اعضای شوراهای شهر و بخش مرزن آباد، رییس شعبه اصلی منطقه چالوس ونوشهرو تنی چند از روسای شعب منطقه افتتاح و خدمت رسانی به مردم منطقه مرزن آباد در این شعبه رسما درمکان جدید آغاز شد.
مدیر شعب بانک کشاورزی استان مازندران در حاشیه این مراسم در گفتگو با مرزن نیوز اظهارداشت: بانک کشاورزی در این منطقه از سال ۱۳۷۲آغاز بکار نمود و بعد از گذشت ۲۳ سال جزو شعب پرکار و فعال منطقه بوده است.
محسن صادقی افزود: خوشبختانه در طول دوران فعالیت بانک کشاورزی، در منطقه شاهد رونق اقتصادی بویژه در حوزه روستایی و بخش های کشاورزی و دامداری بودیم. در همین راستا با پرداخت تسهیلات تکلیفی و منابع داخلی بانک، در سال جاری به تعداد ۱۰۲۴ نفر و به مبلغ ۱۱۱ میلیارد ریال نقش بسزایی در امر تولید و اقتصاد مقاومتی داشته است.
وی تصریح کرد: ارائه خدمات بانکی شامل  پرداخت تسهیلات بخش کشاورزی و خارج از بخش کشاورزی، صنایع تبدیلی، سپرده گذاری از طرف مردم و ... از جمله خدماتی است که به مشتریان و شهروندان مرزن آباد توسط این بانک ارائه می گردد.

مدیر شعب بانک کشاورزی مازندران در پایان از حسن همکاری و همراهی صمیمانه شهرداری و شورای اسلامی شهر مرزن آباد جهت واگذاری مکان احداث ساختمان بانک تقدیر بعمل آورد.
مدیر خدمات بیمه ای شعب بانک کشاورزی در استان مازندران نیز اظهار داشت: جهت ارئه خدمات بیمه ای، متقاضیان می توانند به شعبه مرزن آباد مراجعه و با گزینه انتخابی برای خرید بیمه نامه اقدام نمایند.
مهندس حمید رضوی نیا از همه کسانیکه میخواهند محصولات خود را بیمه نمایند خواست از گزینه های بالاتر متناسب شرایط واحد تولیدی خود انتخاب کنند تا در صورت وقوع خسارت از حداکثر تعهد بیمه گر و دریافت غرامت بیشتر از مزایای حمایتی صندوق بیمه کشاورزی برخوردار گردند.
رضوی نیا عنوان کرد: درسال زراعی گذشته  بالاترین آمار بیمه دام استان مربوط به منطقه چالوس، کلاردشت و مرزن آباد بوده است.  مدیر خدمات بیمه ای شعب بانک کشاورزی استان در پایان گفت: درتمام زیر بخشهای کشاورزی بالغ بر ۱۶۸ میلیارد ریال غرامت به بیمه گذاران مازندران که محصولات کشاورزی و دامی رابیمه کردند دراثر عوامل قهری و طبیعی و بیماریها  پرداخت شد.
همچنین مهدی لر اویلی رییس شعبه مرزن آباد نیز ضمن تقدیر و تشکر از مسوولین استانی و منطقه ای، شهروندان و مشتریان گفت: این شعبه با پرسنل متعهد آماده ارائه خدمات بانکی به شهروندان و اهالی منطقه می باشد.
شایان ذکر است: در بانک کشاورزی و به مناسبت دهه مبارک فجر، بعد از شعبه مرکزی بهشهر، ساختمان شعبه مرزن آباد در دو طبقه و به فضایی به مساحت ۴۹۶ مترمربع، در مدت یک سال تحت نظارت کارشناسان ساختمانی بانک و شهرداری مرزن آباد با هزینه بیش از ۶ میلیارد ریال اعتبار تجهیز و به بهره برداری رسید.

یادآور می شود: شهرداری مرزن آباد زمینی به مساحت ۱۲۰ متر مربع در مرکز شهر داشته که در طرح احداث میدان مرکز شهر قرار داشت. لذا با تهاتر این زمین، ضمن تملک زمین برای بازگشایی میدان اصلی شهر زمینه را برای احداث بانک کشاورزی در مکان جدید فراهم آورد. ضمن انکه مقدار ۲۴ متر از زمین بانک که در مرکز شهر خارج از طرح بود به قای شمس الله مقیمی در ازای تملک واحد تجاری که در طرح قرار داشته واگذار گردید.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن