جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ به مناسبت هفته دولت، نشست خبری فرماندار چالوس با اصحاب خبر و رسانه شهرستان برگزار شد. محمدناصر زندی در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، این دو شهید والامقام را الگویی برای همه مردم و مسوولان دانست و گفت: ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر به عنوان یک شاخص و معیار است و باید از این گونه رفتارها و مدیریت ها تأسی جسته و آن را در سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.
فرماندار چالوس با بیان اینکه شهید رجایی حتی وقتی به قدرت رسید هیچگونه تغییری در رفتار و کردارش ایجاد نشد و همین امر موجب شد تا در دلهای مردم ماندگار شود اظهارداشت: هفته دولت فرصت بسیار خوبی است تا کارکردها و عملکردهای دولت تبیین و اطلاع رسانی صحیح به مردم و جامعه صورت گیرد و دولت یازدهم از زمان روی کار آمدن با رویکرد اعتدال به امور نگاه می کند.
وی با اشاره به اینکه برخی رفتارها و عملکردها در گذشته سبب آسیب به کشور شد، تصریح کرد: وفاق و همدلی در دولت یازدهم سبب آرامش و نشاط در جامعه و دیگر سطوح شد و همه امروز شاهد آن هستیم.
فرماندار چالوس با بیان اینکه انتقاد به دولت یازدهم باید منطقی و سازنده باشد، گفت: اگر دولت در برخی مسائل هنوز توفیقات لازم را نیافت باید شرایط را درک کرد و وقتی آنچه در گذشته بود و با اکنون مقایسه می کنیم متوجه می شویم تا چه اندازه تعادل برگشت.
وی اذعان کرد: تحریم های ظالمانه بر اقتصاد ما تأثیر گذاشت و شرایط سختی بود و این در حالی بود که بهترین درآمدها را در آن زمان داشتیم و می شد بهتر کار کرد ولی به هرحال با روی کار آمدن دولت یازدهم برای برون رفت از آن مشکلات نیاز به بکارگیری افراد با تجربه در بدنه دولت بود و این کار انجام شد.زندی خاطرنشان کرد: مذاکرات هسته ای با پیگیری رئیس جمهور و حمایت های مقام معظم رهبری به نتیجه خوبی رسید و باید از این برجام حداکثر استفاده را داشته باشیم و خوشبختانه اتفاقات خوبی رخ داد و برای نمونه فروش نفت افزایش یافت و مطمئنا اثرات مطلوب برجام را مردم لمس خواهند کرد.
وی با بیان اینکه قانونمندی از ویژگی های دولت یازدهم است افزود: همه مسائل به روال عادی خود بازگشت و سازمان برنامه و بودجه احیا شد و در حوزه سلامت و درمان نیز تحولات بسیار خوبی انجام شد و دغدغه مردم در این زمینه رفع شد و رضایت نسبی وجود دارد.
نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس با اشاره به شعار سال اظهار کرد: با اختیاراتی که به کمیته های اقتصاد مقاومتی داده شد سعی شد تا واحدهای تولیدی غیرفعال با حمایت بانک ها مجددا احیا شوند و در مازندران در سه حوزه صنعت،گردشگری و کشاورزی پنجره های واحد ایجاد شد و گزارشات شهرستان ها به صورت هفتگی به استان ارائه می شود و مورد بررسی قرار می گیرد.
وی درباره برنامه های هفته دولت در شهرستان چالوس با اشاره به اینکه 46 پروژه در حوزه های عمرانی با اعتبار 230 میلیارد و 668 میلیون ریال افتتاح می شوند، تصریح کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، برپایی نمایشگاه خدمات دولت تدبیر و امید در راستای ارائه خدمات دولت یازدهم به مردم، افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی، کلنگ زنی هفت پروژه با اعتبار17 میلیارد و 786 میلیون ریال، دیدار عمومی مردم با فرماندار، حضور کلیه دستگاه های اجرایی در نماز جمعه و... از برنامه های هفته دولت در شهرستان چالوس است.


نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن