جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ شهردار مرزن آباد از اجرای طرح جمع آوری سد معبر در این شهر خبرداد و گفت: از واحدهای کسبی میخواهم به تصمیمی که خودشان گرفته اند و مورد قبول شورای شهر و شهرداری قرار گرفت احترام بگذارند و پیاده رو ها را برای حفظ زیبایی, نظم و انظباط شهر  و عبور شهروندان آزاد کنند.
مهندس جعفر ردایی در گفتگو با مرزن نیوز افزود: وقتی اقدام کسبه, رستوران ها وسوغات سراها داوطلبانه و از روی آگاهی باشد حتی اگر ۷۰ درصد از پیاده رو را آزادسازی و تابلوهای اضافی را خود جمع آوری کنند، ارزش بیشتری دارد تا رفع سد معبر با اجرای طرح های جمع آوری، مشاجره و ایجاد خسارت مالی و معنوی همراه باشد.
وی تصریح کرد: البته تلاش ما برای انجام اقدامات آگاهی بخش، مشارکتی، هم اندیشی و فرهنگ سازی ادامه پیدا خواهد کرد، اما با معدود کسانی که حاضر به قبول این اراده جمعی نباشند به صورت قانونی برخورد خواهیم کرد و در آن زمان برابر مقررات اجازه نخواهیم داد حتی یک سانتی متر از پیاده رو ها را اشغال کنند.
ردایی در پایان تاکید کرد: لازم می دانم از عوامل شهرداری, همیاران سد معبر, اعضای شورای اسلامی شهر، نیروی انتظامی و جناب مهندس حیدریان مشاور شهرسازی شهرداری در این خصوص تشکر ویژه داشته باشم.


نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن