جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

اخبار ویژه

مرزن نیوز/ مدیر خدمات بیمه ای شعب بانک کشاورزی استان مازندران گفت: مبلغ 100 میلیارد ریال غرامت بیمه کشاورزی به آن دسته از کشاورزان و باغدارانی که محصولات خود را نزد بانک کشاورزی بیمه نموده و در اثر برف سنگین و سرمای آذرماه و سایر عوامل خطر تحت پوشش دچار خسارت شده اند پرداخت شد.
مرزن نیوز/ همزمان با دهه مبارک فجر، ساختمان جدید الاحداث بانک کشاورزی شعبه مرزن آباد در فضایی مناسب و مطلوب و با برخورداری از امکانات پیشرفته بانکداری الکترونیک، با حضور مهندس  محسن صادقی مدیر شعب بانک کشاورزی دراستان مازندران، معاونت اداری- مالی و مدیر خدمات بیمه ای، مسوول حراست و روابط عمومی بانک کشاورزی مازندران، معاون فرماندار چالوس، بخشدار، شهردار و اعضای شوراهای شهر و بخش مرزن آباد، رییس شعبه اصلی منطقه چالوس ونوشهرو تنی چند از روسای شعب منطقه افتتاح و خدمت رسانی به مردم منطقه مرزن آباد در این شعبه رسما درمکان جدید آغاز شد.
مرزن نیوز/ طی مراسمی همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور مسوولان شهرستانی، پروژه نهضت آسفالت شهر مرزن آباد افتتاح شد. شهردار مرزن آباد در این مراسم ضمن تبریک دهه فجر گفت: خرسندیم که با اجرای پروژه بزرگ نهضت آسفالت سهمی در برنامه های این دهه مقدس در شهرستان داریم و قطعا این عملکرد بدون حمایت دولت میسر نبود.
مرزن نیوز/ جلسه کمیته پسماند استان مازندران پیرامون احداث کارخانه بیوگاز با حضور مدیرکل دفتر امور شهری و اعضای کمیته پسماند استان، فرمانداران و شهرداران چالوس و کلاردشت، اعضای شورای اسلامی شهر و روسای ادارات منابع طبیعی و محیط زیست چالوس، نماینده شرکت سوئدی و سرمایه گذار بخش خصوصی در شهرداری چالوس برگزار شد.
مرزن نیوز/ در راستای اجرای همایش بزرگ " زنان علوی طبرستان" که به مناسبت 14 آبان روز مازندران در مرزن آباد برگزار خواهد شد، جلسه هماهنگی با حضور مدیران کل ارشاد اسلامی  و اوقاف مازندران، فرماندار، روسای ادارات ارشاد و تبلیغات اسلامی و بخشدارمرکزی چالوس، امام جمعه، شهردار، بخشدار و شوراهای اسلامی شهر و بخش مرزن آباد  در فرمانداری برگزار شد.
مرزن نیوز/ مراسم گرامیداشت هفته دولت با حضور دکتر نوبخت معاون رییس جمهور و سخنگوی دولت تدبیر و امید، استاندار مازندران و جمعی از مدیران کل استان، نماینده مردم در مجلس، فرمانداران، ائمه جمعه و جمع کثیری از مسوولان استانی، منطقه ای و شهرستانی در سالن سینما جهان نمای چالوس برگزار شد.
مرزن نیوز/ پل و خیابان شورای مرزن آباد در ششمین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار چالوس، جمعی از مسوولان شهرستانی، امام جمعه و مسوولان شهر و بخش مرزن آباد افتتاح و بقه بهره برداری رسید.
مرزن نیوز/ همزمان با هفته دولت و با حضور فرماندار، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسوولان شهرستانی، پیل رینگ یک و ساختمان شماره دو آتش نشانی شهرداری چالوس افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتند.
مرزن نیوز/ به مناسبت هفته دولت، نشست خبری فرماندار چالوس با اصحاب خبر و رسانه شهرستان برگزار شد. محمدناصر زندی در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، این دو شهید والامقام را الگویی برای همه مردم و مسوولان دانست و گفت: ویژگی های شهیدان رجایی و باهنر به عنوان یک شاخص و معیار است و باید از این گونه رفتارها و مدیریت ها تأسی جسته و آن را در سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.
مرزن نیوز/ شهردار مرزن آباد از اجرای طرح جمع آوری سد معبر در این شهر خبرداد و گفت: از واحدهای کسبی میخواهم به تصمیمی که خودشان گرفته اند و مورد قبول شورای شهر و شهرداری قرار گرفت احترام بگذارند و پیاده رو ها را برای حفظ زیبایی, نظم و انظباط شهر  و عبور شهروندان آزاد کنند.

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن