جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز- اختصاصی/ برنامه ویژه شهر مرزن آباد از سری برنامه های "شهرهای شمالی" برای پخش از شبکه تبرستان مراحل تولید و ضبط خود را پشت سر می گذارد. عوامل تولید این برنامه شامل: (تهیه کننده، احمد فتحی)، (کارگردان، سیدعبداله موسوی تاکامی)، (تهیه و تدوین، علی مدهوشیان و عیسی عبدالهی)، (راوی، ولی اله علیمرادی)، (تکنسین فنی، ولی اله ذبیحی)  می باشد.
در حاشیه ضبط برنامه "شهرهای شمالی" کارگردان این برنامه در گفتگو با مرزن نیوز اظهارداشت: این برنامه با گذری بر توانمندی های شهرهای مختلف استان و با نگاه گزارش عملکرد دولت و شهرداری ها در مازندران تهیه و در آن گفتگوهایی با شهرداران، شوراها، مسوولان استانی از جمله معاونت عمرانی استاندار، مدیرکل امور شهری و ... خواهیم داشت.
سیدعبداله موسوی تاکامی افزود: همچنین در این برنامه به معرفی خدمات عمرانی، جاذبه های توریستی و گردشگری و مسائلی که موجب اقتصاد شهرها می شود می پردازیم.
وی با بیان اینکه برنامه شهرهای شمالی در 50 قسمت 35 دقیقه ای تهیه و تولید خواهد شد اظهارداشت: تولید این برنامه را از غرب مازندران شهر رامسر شروع کرده و هم اکنون در حال ضبط برنامه شهرهای مرزن آباد و کلاردشت هستیم.
موسوی تاکامی تاکید کرد: به اتفاق دیگر همکارانمان در این گروه، تولید وضبط برنامه امیرستون که ویژه روستاهای مازندران است را نیز بر عهده داریم.
کارگردان برنامه های "شهرهای شمالی" و "امیرستون" در پایان تاکید کرد: از توسعه و رشد چشمگیر مرزن آباد بسیار خرسند شدم. پیش از این 4 بار به مرزن آباد آمده بودم اما مرزن آباد فعلی با مرزن آباد سالهای نه چندان دور تفاوت بسیاری کرده که جا دارد از مجموعه مدیران این شهر بویژه شهردار و شورای اسلامی شهر صمیمانه تقدیر بعمل آورم.
شایان ذکر است: گروه تهیه و تولید برنامه شهرهای شمالی، علاوه بر گفتگو با مدیران شهری، تصویر برداری از امکان توریستی و گردشگری و خدمات عمرانی شهر مرزن آباد، آهنگ "شهراکسیژن" که با صدای حمید تقوی  و ترانه ای از زهرا راه گل به اجرا درآمد را نیز به تصویر کشیدند
نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن