جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، نمایشگاه محصولات فرهنگی درجهت شناساندن مردم به انواع مواد مخدر، آشنایی با پیشگیری و افزایش آگاهی مردم در راستای مقابله با این پدیده شوم در محل مسجد جامع شهرستان چالوس برپا شد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان چالوس در رابطه با هدف از تشکیل این نمایشگاه گفت: سازمان بهزیستی بعنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اهداف کوتاه مدت و بلند مدت زیادی را در این راستا پیش بینی نمود که در دست اجرا قرار دارد.
محمد گلچین مهر از مبارزه فرهنگی با مسئله اعتیاد و مواد مخدر بعنوان یکی از اهداف این سازمان یاد کرد و گفت: با تشکیل اینگونه نمایشگاه ها ضمن آشنایی مردم با انواع مواد مخدر، راه های پیشگیری از ابتلای افراد و مقابله با آن ارائه می گردد تا خانواده ها، جوانان، زنان و کودکان با اطلاع از آن بتوانند آگاهانه راه های مقابله با آن را نیز فرا گیرند.
رییس اداره بهزیستی شهرستان چالوس افزود: اینک افرادی در برپایی این نمایشگاه سهیم اند و آن را اداره میکنند که خود از ابتلایان به مواد مخدر بوده اند و اینک در پاکی به سر میبرند و یا اینکه از خانواده های افرادی هستند که به نوعی با این مسئله شوم آشنایی دارند.
محمد گلچین مهر خاطرنشان کرد: موسسه های بهبودی، انجمن معتادان گمنام بانوان، ان جی او های متعدد برای آقایان و بانوان، آموزش برای برخورد کودکان با والدین معتاد و نیز آشنایی خانواده ها برای برخورد با فرزندان معتاد از جمله موسساتی هستند که در سطح شهرستان چالوس برای مبارزه با اعتیاد و مقابله با ابتلا به مواد مخدر دست به کار شده اند.
گفتنی است جمعی از مسئولین شهرستان چالوس از این نمایشگاه و محصولات فرهنگی ارائه شده در آن دیدن کردند و از نزدیک با تلاش های گسترده اداره بهزیستی این شهرستان در راستای مبارزه با مواد مخدر آشنا شدند.
امام جمعه شهرستان چالوس، دادستان، رییس دادگستری، شهردار، جمعی از اعضای شورای شهر و تنی چند از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان چالوس از غرفه های این نمایشگاه بازدید بعمل آوردند. /روابط عمومی بهزیستی شهرستان چالوس/

 

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن