جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ در جشن بزرگ میلاد امام علی (ع) و همچنین گرامیداشت روز پدر، شورا، معلم و کارگر، آهنگ شهر اکسیژن که با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر مرزن آباد تولید شد توسط حمید تقوی به اجرا درآمد.

در ترانه این اثر سعی شده بدور از شعارزدگی و با توجه به موقعیت جغرافیایی و ویژگی های خاص آب و هوایی و خاصیت اکسیژن درمانی مرزن آباد، به معرفی این خطه سرسبز پرداخته شود، به نحوی که مخاطب با شنیدنش تنها به زیبایی های مرزن آباد که آن را به دلیل ویژگی های ذکر شده به نام شهر اکسیژن می شناسند بیاندیشد و احساس تکرار در بیان واژه ها که در آثاری از این دست شنیده می شوند نداشته باشد.
عوامل این اثر شامل: خواننده؛ حمید تقوی- ترانه سرا؛ زهرا راه گل – ملودی؛ مهدی حسنی – تنظیم؛ یاسین صفاتیان – میکس و مستر؛ نوید جمشیدی می باشد.
شایان ذکر است: شهرداری و شورای اسلامی شهر مرزن آباد که در کنار بخش عمرانی توجه ویژه ای به بخش فرهنگی داشته و با برپایی برنامه های متعدد فرهنگی، هنری، مذهبی و ورزشی سعی در تلطیف فضای شهری و ایجاد روحیه نشاط و شادابی بویژه در بین جوانان و نوجوانان جامعه دارد در راستای تولید این اثر همراهی و همکاری صمیمانه ای داشتند.
این اثر هدیه ای از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرزن آباد به مردم شریف این شهر است که در همه حال یار و یاور مسوولان در راستای توسعه و عمران و آبادانی دیار خود بوده اند.

برای دانلود آهنگ شهر اکسیژن اینجا کلیک کنید


نظرات   

+1 #3 ریحانه ردایی 1395-02-02 13:45
خیلی عالی بوداز همه ی مرزن آبادی ها همشهری های خویش وشهردار مرزن آباد تشکر می کنم که برنامه های زیبایی را برگذار کردند
نقل قول کردن
-2 #2 حسینی- انجمن بیدل 1394-02-29 08:31
تبریک میگم خانوم راه گل . ترانه این کار بسیار عالی بود . تصویرسازی های فوق العاده و انتقال حس به مخاطب نقطه قوت کار شما بود . درد بر شما
نقل قول کردن
-4 #1 ابوالفضل 1394-02-10 14:08
موفق باشید
نقل قول کردن

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن