جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احد جاودانی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، این اداره کل بعد از تودیع حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی که به مدت 6 سال مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران بود به صورت سرپرستی اداره می شد و اسماعیل احمدی به مدت حدود دو ماه این مسوولیت را برعهده داشت.
احد جاودانی متولد شهرستان نوشهر در استان مازندران و دارای مدرک کارشناسی ارشد تاریخ و  تمدن ملل اسلامی است. وی در سالهای گذشته سابقه حضور در سمت هایی چون مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های آذربایجان غربی و زنجان و همچنین قائم مقام و معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران را در کارنامه خود دارد.
وی همچنین معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور ، مشاور فرهنگی ریاست دانشگاه مازندران، معاون فرهنگی و دانشجویی موسسه آموزش عالی هنر و اندیشه رویان فعالیت داشته و از اعضای پاره وقت هیات علمی دانشگاه جامع علمی- کاربردی و مدرس مراکز آموزش عالی است.
جاودانی به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی در استان های آذربایجان غربی و زنجان مشغول به فعالیت بوده است.
وی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ، مشاور معاون وزیر نیرو در آب و آبفای کشور ، عضو هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب غرب تهران ، عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی و ورزشی آبفای استان تهران و عضو هیات رئیسه هیات والیبال استان تهران نیز سابقه فعالیت داشته است.
جاودانی از نیروهای جبهه و جنگ است که در دوران دفاع مقدس به مدت 20 ماه به صورت بسیجی در جبهه های غرب و جنوب حضور داشته و در عملیات های رمضان ، بدر ، والفجر 6 و والفجر 10 شرکت داشته است.
آیین معارفه مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران چهارشنبه هفته جاری با حضور معاون استانها و سینمایی وزیر ارشاد و همچنین مدیرکل امور استانهای وزارت ارشاد برگزار می شود.

نظرات   

+1 #1 فريد فخاري راد 1394-01-18 10:05
سلام . عرض تبريك به آقاي جاوداني ،از يادگاران دوران دفاع مقدس. در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و بين همكاران خودم وقتي موضوع انتصاب آقاي جاوداني مطرح گرديد تحسين همگان بر انگيخته شد و از انتصاب ايشان خوشحال شدند . بنده كه ايشان را نمي شناختم اما از شنيده هاي همكاران به اين نتيجه رسيدم كه شخصيتي دوست داشتني و البته مدير و مدبر هستند . آرزوي نتوفيق و سربلندي براي اين سرور بزرگوار داريم .
نقل قول کردن

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن