جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ اولین مجموعه شعر میثم متاجی شاعر و نویسنده جوان نوشهری در 50 صفحه توسط انتشارات فصل پنجم منتشر شد. این مجموعه مشتمل بر 14 قطعه اثر می باشد که حول مضمون های عاطفی و اجتماعی سروده شده اند. این اثردر نمایشگاه کتاب سال 94 نیز در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

زبان آثار این مجموعه نه آن چنان ساده است که به مرز سهل نویسی رسیده باشد و آن چنان سخت که مخاطب از اثر دور بماند. متاجی خود معتقد است شعر همزمان که به روند اقناع ذهن منتقد و مخاطبان خاص و اصول زیبایی شناسانه می پردازد از مخاطب عام نباید غافل باشد. مخاطبی که در برخی امور اساس سرایش و خلق اثر هنری هستند.
شایان ذکر است: میثم متاجی در سه حوزه شعر، نقد ادبی و داستان فعالیت داشته و در جشنواره ها و جوایز ادبی حائز رتبه بوده می باشد که از جمله آن می توان به نفر برگزیده جایزه ادبی تبریز، نفر برگزیده جایزه ادبی ایران، نفر برگزیده جشنواره داستان بانه، منتقد برتر کانون پرورش فکری در سال های 89 و 91  و ... اشاره کرد.
وی همچنین مقالات و آثار متعددی از وی در نشریات ادبی گوناگون از جمله روزنامه ی جام جم، مجله ارمغان فرهنگی، روزنامه کارگزاران، روزنامه فرهیختگان، مجله کتاب همشهری، مجله پژواک و ... و همچنین نشریات استانی به چاپ رسیده است.

نظرات   

+1 #1 mahbobe amanat 1394-04-11 13:32
جناب متاجي
شعرهاتون غني و سر شار از شعور بيدار انسانيه.من با خواندنشون فلسفه فكري ميگيرم.با شما ديروز در برنامه كارنامك راديو فرهنگ اشنا شدم
چه اشنايي پر باري داشتم
نقل قول کردن

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن