جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

فرهنگ و هنر

مرزن نیوز/ به مناسبت روز ملی سینما، به همت انجمن سینما جوانان ایران دفتر چالوس و با مشارکت اداره کل ارشاد اسلامی مازندران و اداره ارشاد اسلامی شهرستان چالوس، نهمین نشست فعالان عرصه فیلم کوتاه شهرستان در سالن دانشگاه آزاداسلامی چالوس برگزار شد.
مرزن نیوز/ امام جمعه مرزن آباد در نشست خبری که به مناسبت 14 آبان روز مازندران برگزار شد گفت: در این روز واقعه ورود علویان به تبرستان بصورت نمایشنامه میدانی بازخوانی و بازسازی خواهد شد.
مرزن نیوز- اختصاصی/ برنامه ویژه شهر مرزن آباد از سری برنامه های "شهرهای شمالی" برای پخش از شبکه تبرستان مراحل تولید و ضبط خود را پشت سر می گذارد.

مرزن نیوز/ فرماندار چالوس در حاشیه بازدید از مکان برگزاری جشنواره فرهنگی ساحل سالم در این شهر گفت: این طرح و جشنواره تاثیرات خوبی را در جامعه داشته است.

مرزن نیوز/ بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، نمایشگاه محصولات فرهنگی درجهت شناساندن مردم به انواع مواد مخدر، آشنایی با پیشگیری و افزایش آگاهی مردم در راستای مقابله با این پدیده شوم در محل مسجد جامع شهرستان چالوس برپا شد.

مرزن نیوز/ در جشن بزرگ میلاد امام علی (ع) و همچنین گرامیداشت روز پدر، شورا، معلم و کارگر، آهنگ شهر اکسیژن که با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر مرزن آباد تولید شد توسط حمید تقوی به اجرا درآمد.

مرزن نیوز/ کتاب "تاریخ تحلیلی ترانه سرایی فارسی" برای اولین بار توسط مهدی موسوی میرکلایی، ترانه سرا و شاعر بنام کشور به چاپ رسید.

مرزن نیوز/ دومین سالنامه تبری کلارستاقی به کوشش و پژوهش استاد مومن توپاابراهیمی، از اندیشمندان، نویسندگان و پژوهشگران نامی منطقه به چاپ رسید.

مرزن نیوز/ طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احد جاودانی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران منصوب شد.

مرزن نیوز/ فیلم «محمد رسول الله» به کارگردانی مجید مجیدی پس از سال‌ها انتظار زمستان ۱۳۹۳ در چند اکران محدود رونمایی شد و حال جهان در انتظار است تا این اثر سینمایی را در اکران گسترده ببیند.

مرزن نیوز/ دکتر قاسم احمدی از کسری بودجه و بدهی4‌ هزار و 200 میلیارد تومانی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: در همین راستا در کمیسیون تلفیق و بودجه مقرر شد تا از محل شرکت‌های سودده دولتی به میزان یک‌ درصد و از محل بانک‌های دولتی نیز دو‌ درصد برای آموزش و پرورش در نظر بگیرند که در مجموع یک‌هزار و 700 میلیارد تومان را شامل می شود.

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن