جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ دبیر هیات جودو چالوس با تاکید بر ضرورت احداث خانه جودو این شهرستان گفت: یک سال از تخریب و الحاق فضای خانه جودو به سالن ورزشهای باستانی چالوس می گذرد اما هنوز کلنگ احداث مکان جدید به زمین زده نشده است. یاسر دانشفر در گفتگو با مرزن نیوز افزود: یک سال قبل حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران دستور دادند که باشگاه جودو تخریب و فضای آن به سالن ورزش باستانی اضافه و خانه جودو مستقل نیز  بین شش ماه تا یکسال ساخته و تحویل هیات جودو شهرستان شود که متاسفانه تاکنون این امر محقق نشده است.
وی ادامه داد: بازدید ها و نامه نگاری ها بعد از گذشت یکسال هنوز نتیجه نداده و تا کنون زمین مورد نظر نیز تعیین نشده است. در حالیکه جناب آقای موسوی مدیرعامل جامعه ورزش برای احداث آن در صورت تخصیص زمین اعلام آمادگی کرده بود.
دانشفر با بیان اینکه باشگاه فعلی اجاره ای است گفت: در حال حاضر چهار ملی پوش داریم. دو نفر رده سنی نوجوانان (محمدحسن الیکایی در وزن 55 کیلوگرم فیکس برای مسابقات آسیایی) و (عیسی روایی در وزن 81 کیلوگرم نفر دوم انتخابی تیم ملی)، شیخ الاسلامی عضو تیم ملی کوراش و جودو و احمدرضا سام هم عضو تیم ملی دانشجویان از قهرمانان ملی پوش چالوس هستند در حالیکه هنوز برای مکان خانه و باشگاه جودو بلاتکلیف هستیم.
وی در ادامه با اشاره به دومین دوره مسابقات کوراش ساحلی کشور انتخابی بازیهای آسیایی ویتنام جام شهید شیخ الاسلامی، شهدای مدافع حرم و نیروی انتظامی شهرستان چالوس اظهارداشت: این دوره از مسابقات با حضور شانزده تیم  از  استانهای مختلف کشور به میزبانی چالوس برگزار شد که مازندران با دو تیم (چالوس بعنوان تیم الف) در آن حضور پررنگ و موفقی داشت.دانشفر با اشاره به اینکه  94 ورزشکار و 12 داور بین المللی در این مسابقات شرکت داشتند تصریح کرد: خراسان شمالی با کسب سه طلا قهرمان شد، تیم مازندران الف (چالوس) با دو طلا و دو برنز نایب قهرمان و خراسان رضوی با یک طلا سوم شدند.
وی با تقدیر از استقبال خوب مردم چالوس از این مسابقات گفت: هزینه این مسابقات با کمک هتل ملک ، بهرام موسوی مدیرعامل جامعه ورزش و مسعود زندی رییس هیات جودو شهرستان تامین گردید.
دانشفر در پایان اظهارداشت: در پایان این مسابقات از رییس هیات جودو استان و رییس هیات جودو چالوس کسب اجازه نموده و کاپ قهرمانی را به پدر شهید شیخ الاسلامی اهدا کردیم تا برای همیشه این کاپ در منزل ایشان باقی بماند.
رییس هیات جودو شهرستان چالوس نیز با تقدیر از مردم ورزش دوست و مسوولانی که این مسابقات را از نزدیک دنبال کردند گفت: اداره ورزش و جوانان و جناب آقای زندی فرماندار محترم شهرستان برای آماده سازی و ایجاد بستر مناسب جهت میزبانی شایسته کمک زیادی کردند؛ ضمن اینکه مهندس طاهری نسب شهردار محترم و مهندس زال نژاد مسوول واحد عمران شهرداری نیز با در اختیار گذاشتن ماشین آلات در راستای زیرسازی ساحل و همچنین سپاه چالوس برای اجرای داربست و تامین صندلی ها همراهی و کمک شایانی داشتند که جا دارد از همه آنها صمیمانه تقدیر بعمل آید.
مسعود زندی تصریح کرد: در پایان این مسابقات دو چالوسی (محمدحسین شیخ الاسلامی برادر شهید مدافع حرم در وزن 60 کیلو و مسعود حسن زاده در وزن +90 کیلوگرم به تیم ملی راه یافتند. ضمن اینکه از سوی فدراسیون جودو و کوراش برای خانواده معظم شهدا لوح تقدیر ارسال و به آنها در پایان این مسابقات تقدیم گردید.
عکسها: بیژن مبشر

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن