جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ قهرمان مسابقات جودو دانشجویان کشور گفت: همه تلاشم راهیابی و کسب مدال در مسابقات المپیک است.
احمدرضا سام دلیری قهرمان چالوسی جودوی دانشجویان کشور در گفتگو با مرزن نیوز اظهارداشت: از 5 سالگی بطور حرفه ای ژیمناستیک کار می می کردم اما مصدومیت موجب شد تا در انجام تمرین و ورزش حرفه ای ام وقفه ایجاد شود. تا اینکه در سن 15 سالگی مجددا به ورزش روی آورده و این بار رشته جودو را برگزیدم.
وی  با بیان اینکه دوسال بعد از انجام ورزش جودو تصمیم به رهایی ورزش داشتم اظهارداشت: از آنجا که پدرم و مربی ام بعنوان پشتوانه ها و مشوق های اصلی من در ورزش بودند، با تشویق آنها از این امر منصرف شده و این بار کاملا جدی و حرفه ای ورزش جودو را ادامه دادم.
احمدرضا سام دلیری که دوران حرفه ای ورزش خود را سه سال در چالوس و مابقی را در کرج گذرانده ادامه داد: آرین مدنی و علی مدنی  در استان البرز و یاسر دانشفر و محمدحسین شیخ الاسلامی در چالوس اساتید من در رشته جودو بودند که جا دارد از همه حمایت ها و تلاشهای شان صمیمانه تقدیر داشته باشم.

وی وضعیت حمایت از ورزشکاران در کرج را خوب دانست و گفت: اگرچه حمایت ها در استان مازندران صورت می گیرد ولی در ا ندازه ای که رضایت بخش باشد نیست و با وضعیت موجود در استان و شهرمان خیلی امیدوار به پیشرفت خودم نیستم. انتظار داریم مسوولان جودو شهرستان و استان مازندران حمایت جدی تر و بیشتری از ورزشکاران بویژه قهرمانان این رشته داشته باشند. در اعزام به مسابقات بغیر از مسابقات دانشجویان، هزینه اکثر اعزام ها را از جیب خودمان پرداخت کردیم. البته من اصلا نیاز به حمایت مالی ندارم حتی اگر نیاز باشد برای رسیدن به مراحل بالاتر هزینه بیشتری هم انجام می دهم اما در راستای حمایت مسوولان مربوطه از ورزشکاران انتظارات ما برآورده نمی شود.
قهرمان جودوی دانشجویان کشور افزود: خوشبختانه شرایط سنی ایده آلی برای المپیک دارم و با توجه به اینکه هم اینک 21 ساله هستم تا زمان المپیک به اوج قدرت می رسم. بنابراین هدف اصلی من راهیابی و کسب مدال المپیک است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهم داشت.
وی در پایان تصریح کرد: لازم می دانم از این طریق از خانواده و بچه محل های خودم در روستای خرمنه علیا، باشگاه کشتی ولیعصر و مردم خوب و قدرشناس چالوس که در همه حال مشوق من بودند، همچنین مسوولان دانشگاه آزاد چالوس بویژه آقای ابراهیمی که بعنوان سرپرست تیم اعزامی در این مسابقات دانشجویان کشوری زحمات زیادی متقبل شدند صمیمانه تقدیر بعمل آورم.
احمدرضا سام که در حال حاضر دانشجوی کاردانی رشته مکانیک خودرو در چالوس می باشد، قهرمانی جوانان مازندران- قهرمانی جوانان استان البرز، مقام دومی جوانان کشور، قهرمانی بزرگسالان مازندران، قهرمانی جایزه بزرگ بهشهر، قهرمانی دانشجویان منطقه 3 مازندران، قهرمانی دانشجویان کشور و چندین مقام داخلی دیگر را در کارنامه دارد.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن