جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ استاد حسن ردایی طی حکمی از سوی فیض اله نفجم رییس هیات تکواندو استان مازندران به سمت رییس هیات تکواندو بخش مرزن آباد منصوب شد.
به گزارش مرزن نیوز، حسن ردایی با بیان اینکه بنیان گذار هیات تکواندو مرزن آباد داریوش حسن زاده در سال 1372 بوده اظهارداشت: حدود 120 تکواندوکار در مرزن آباد فعالیت دارند و طی سالهای گذشته قهرمانان متعددی در سطح استان و کشور داشته ایم.
وی با اشاره به فعالیت ها و افتخارات این هیات در بهمن ماه جاری گفت: تکواندوکاران مرزن آبادی در ماه جاری بسیارفعال وخوش درخشیدند. در همین راستا ۸ نفردختر تکواندوکار به سرپرستی خانم مژگان پولادی درمسابقات غرب استان به میزبانی خرم آباد تنکابن شرکت کرده و خاطره الیاسی، زهراسام، فاطمه سام و کوثرنجفی به مقام قهرمانی، زهرامقیمی و مبینا بنی مهد مقام دوم و مهشیدقطبی مقام سوم دست یافتند .
ردایی افزود: همچنین ۹ تکواندوکاران پسر نیز در مسابقات هان مادانگ به میزبانی محمودآباد شرگت کردند که حاصل این حضور کسب مقام دوم و مدال نقره توسط ابوالفضل میردار، امیرمحمد خوشیده و محمدجواد منزوی بوده است. ضمن اینکه مصطفی کوچکی از مرزن آباد نیز در مسابقات لیگ تکواندو استان مازندران به عنوان داور نمونه استان معرفی گردید.
رییس هیات تکواندو مرزن آباد در پایان تاکید کرد: لازم می دانم از حمایت های امام جمعه محترم، شهردار ورزش دوست و اعضای شورای شهر ، کیانوش ردایی مسوول دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان مرزن آباد تقدیر ویژه بعمل آورم.
شایان ذکر است: استاد حسن ردایی در مسابقات شکستن اجسام سخت ( هان مادانگ) استان مازندران توانست بر سکوی سوم ایستاده و مدال برنز استان را از آن خود کند.
حسن ردایی از سال 1379 بعنوان مربی تکواندو در مرزن آباد به پرورش و معرفی ورزشکاران و معرفی آنها به جامعه ورزش شهرستان و استان پرداخته و از ماه جاری نیز به سمت اولین رییس هیات تکواندو مرزن آباد منصوب گردید.نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن