جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ مسوول نمایندگی اداره ورزش و جوانان مرزن آباد از بازدید شهرام محمودی عضو تیم ملی والیبال ایران از امکانات ورزشی روستای طویر خبر داد.

کیانوش ردایی در گفتکو با مرزن نیوز با اعلام این خبر اظهارداشت: این بازیکن ارزشمند تیم ملی والیبال که برای استراحت به مرزن آباد آمده ضمن بازدید از امکانات ورزشی روستای طویر با دهیار و اعضای شورای اسلامی و همچنین ورزشکاران بویژه والیبالیست های این روستا به گفتگو نشست.
وی افزود: شهرام محمودی در این دیدار با ابراز علاقه از طبیعت و آب و هوای بسیار خوب منطقه کوهستان و روستای طویر و همچنین وجود استعدادهای بسیار خوب در رشته های مختلف ورزشی بویژه والیبال، قول کمک و مساعدت جهت استعدادیابی و کمک به رشد ورزشکاران مستعد منطقه در رشته والیبال را داد.
ردایی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات فوتبال جام رمضان تصریح کرد: این مسابقات در رده سنی نوجوانان تا پیشکسوتان در سالن شهدای مرزن آباد گفت: این مسابقات که به همت اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال این بخش با شرکت 9 تیم بزرگسالان، 5 تیم بزرگسالان و 4 تیم  پیشکسوتان در حال برگزاری است شور و حال خاصی را در بین ورزشکاران و علاقمندان به ورزش مرزن آباد ایجاد کرده است.
وی تاکید کرد: این مسابقات برای اولین بار است که با حضور پیشکسوتان و نوجوانان برگزار می شود.
ردایی در ادامه با اشاره به تخریب زمین فوتبال مرزن آباد بر اثر سیل گفت: این زمین به همت ورزشکاران و علاقمندان به ورزش به صورت خودجوش احیا و بازسازی شده و هم اکنون مورد استفاده قرار می گیرد.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن