جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ شورای اسلامی و دهیاری دوره چهارم روستای خرمنه علیا علاوه بر اینکه تاکنون در حوزه های عمرانی عملکرد مناسبی داشته اند، در حوزه های فرهنگی – ورزشی نیز منشاء خدمات موثری در روستا بوده اند.

به گزارش مرزن نیوز، با توجه به اینکه نحوه گذران فراغت امری بسیار مهم و حائز اهمیت برای نوجوانان وجوانان است توجه به ورزش و جوانان در مناطق روستایی نیز امری لازم و ضروری است که شاید کمتر به آن پرداخته شده است و نیاز به برنامه ریزیهای مناسب و حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان در تهیه فضاهای ورزشی در مناطق روستایی  با جلب اعتبارات لازم و مدد از کمکهای مردمی و خیرین دارد.
تهیه امکانات ورزشی در سطح روستاهای شهرستان اهمیت بسزایی داشته و زمینه حضور ورزشکاران مستعد و توانمند در رشته های مختلف ورزش روستایی را در عرصه ورزش شهرستان مهیا می سازد، ضمن اینکه باعث ارتقاء سطح سلامت و افزايش نشاط و شادابی بين اقشار مختلف جامعه روستايی و ایجاد فضای لازم برای حضور ورزشکاران روستایی در عرصه ورزش شهرستان و تقویت آن خواهد شد.
با توجه بیشتربه ورزش مناطق روستایی می توان باعث تقویت ورزشهای مختلف حتی ورزشهای بومی محلی و حضور جوانان مستعد روستایی در عرصه ورزش را فراهم نموده و همچنان که اکثر قهرمانان کشور ما روستایی بوده اند این جوانان مستعد را نیز به ورزش کشور معرفی نمود.
جوانان و نوجوانان روستایی برخلاف همسن و سالان شهری خود که از انواع امکانات گوناگون در شهر برخودار هستند، ازامکانات مناسبی برای تفریح و سرگرمی برخوردار نیستند و کمبود امکانات رفاهی و تفریحی در روستاها امید آنها را به همین زمین های خاکی و چشم امیدشان را به دستان مسئولین و متولیان امر معطوف داشته است.


شورای اسلامی و دهیاری دوره چهارم روستای خرمنه علیا (از توابع بخش مرکزی شهرستان چالوس) علاوه بر اینکه در حوزه های عمرانی عملکرد مناسبی داشته اند در حوزه های فرهنگی – ورزشی نیز منشاء خدمات موثری در روستا بوده اند.
افتتاح باشگاه کشتی در روستا که نیاز و خواسته چندین ساله مردم منطقه بوده با تلاش ایشان و همت هیت امنای مسجد ولی عصر (عج) در طبقه زیرین مسجد دایر و به نام باشگاه کشتی ولی عصر (عج) نامگذاری و در دهه مبارک فجر با حضور فرماندار محترم چالوس افتتاح گردیده است.
در همین رابطه اذعان میدارد، سلیمان رضوی رییس اداره ورزش و جوانان، بهرام موسوی رییس هیت کشتی و مدیرعامل جامعه ورزش شهرستان چالوس، رادمهر ریاست شورای بخش مرکزی و رییس هیت ورزشهای روستایی و عشایری شهرستان به همراه اعضای شورای بخش مرکزی در مکان باشگاه حضور یافته و در پی بازدید از روند فعالیت باشگاه، از اقدامات صورت گرفته رضایت خود را اعلام داشته و آمادگی کامل خود را نیز جهت کمک به باشگاه ابراز نمودند.
این باشگاه به مدیریت محمد سام دلیری که خود از قهرمانان کشتی منطقه می باشد و مربیگری عیسی شمس و حمایت شورای ورزشی روستا متشکل از آقایان کیومرث سام، ابوذر سام و صابر سام دلیری ( رییس شورای شهرستان چالوس) و عیسی میردار دهیار روستا و عضو هیت رییسه تعاونی دهیاریهای استان اداره میگردد.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن