جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ یک روزنامه چاپ دبی نوشت: ایران با زدن گل در ثانیه‌های پایانی امتیازات کامل را گرفت و از رویارویی با ژاپن اجتناب کرد.

دقایقی بعد از آنکه تیم ملی کشورمان موفق شد در شهر بریزبین یک بر صفر با گل دقیقه آخر رضا قوچان نژاد امارات را در گروه سوم مسابقات جام ملت‌های آسیا شکست دهد، روزنامه البیان در سایت اینترنتی خود گزارشی از این رویارویی نوشت.
این نشریه عنوان کرد ایران با گلی که توسط رضا قوچان نژاد به ثمر رساند، 9 امتیازی شد و به امتیازات کامل رسید. به این ترتیب با گذر از امارات و کسب صدرنشینی از رویارویی با تیم ژاپن معروف به سامورایی‌های آبی، اجتناب کرد.
البیان افزود: ایران امتیازاتش را به 9 افزایش داد در حالیکه امارات در امتیاز 6 باقی ماند. امارات بعد از تیم کارلوس کی‌روش در گروه سوم، در پله دوم جای گرفت.
روزنامه مذکور همچنین عنوان کرد در مقاطعی از بازی تیم امارات با وجود باخت، بازی زیبایی برابر ایران نمایش داد. از این رو عنوان کرد: نقش اصلی در اجرای بازی زیبا را عمر عبدالرحمان، بازی‌ساز اصلی تیم و علی مبخوت، مهاجم 3 گله تیم که سریع‌ترین گل را تاریخ ادوار جام ملت‌‌ها در ثانیه 14 بازی با بحرین زد، برعهده داشتند. همچنین احمد خلیل نیز به عنوان ضلع سوم این دو را همراهی می‌کرد.
این رسانه‌ همچنین عنوان کرد: ایران برای ششمین مرتبه پیاپی به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت و با وجود تحریم‌های اقتصادی و مشکلاتی که داشت،‌خود را به مرحله حذفی رساند. / فارس/

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن