جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ رییس هیات نجات غریق و غواصی چالوس با اشاره به آغاز طرح سالمسازی دریا از هفدهم خرداد گفت: 60 ناجی غریق سواحل این شهرستان را پوشش می دهند.

صادق معتکف با اشاره به شناسایی 17 نقطه کور در شهرستان چالوس افزود: 40 تن بر نقاط حادثه خیز و مابقی بر طرح های دریای شهرداری چالوس، تفرجگاه نمک آبرود و طرح دریای هتل پارسیان خزر نظارت می کنند.
وی گفت : در مدت زمان اجرای طرح سالمسازی دریا 30 جت اسکی، یک قایق تندرو و پنج غواص با همکاری لازم را دارند.
او افزود : با توجه وی‍ژه دولت تدبیر و امید به حفظ جان افراد، امسال تندروترین جت اسکی کشور به مبلغ یک هزار میلیون ریال برای پوشش مناسب تر 15 کیلومتر سواحل دریای چالوس در اختیار ما قرار گرفت. رییس هیات نجات غریق و غواصی چالوس اظهار داشت: اولویت اشتغال با توجه به کمبود ناجی غریق برای ناجیانی است که از سوی این هیات موفق به دریافت گواهینامه می شوند.
وی خواستار اجرای شدن قوانین موجود کار برای ناجیان شد و گفت: به دلیل شرایط سخت کاری و بر اساس مصوبات وزارت کار تحت پوشش بیمه قرار گیرند و پرداخت حق الزحمه آن ها براساس مبلغ تعیین شده فدراسیون صورت گیرد. معتکف با اشاره به آموزش بیش از 600 ناجی از سال 84 تا کنون در شهرستان چالوس خبر از برگزاری کلاس درجه یک نجات غریق غرب مازندران در تابستان امسال داد. / ایرنا/

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن