جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ رئیس جمهور ایران با بیان اینکه از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران انتظار دارد در جام جهانی دلاورانه و با روحیه بازی کنند، گفت: در صورتیکه تیم ملی بتواند به مرحله دوم جام جهانی صعود کند، ما خبرهای خوشی برای آنها خواهیم داشت.

حسن روحانی در بخشی از نشست خبری خود در خصوص حال و هوای ورزش کشور بخصوص حضور تیم ملی در برزیل با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: این ایام، ایامی است که افکار عمومی متوجه ورزش است. این علاقه خوب است ولی در صورتی که زمینه توسعه ورزش همگانی و قهرمانی را فراهم کند. ان شاءالله که اینطور خواهد شد.
وی با تقدیر و تشکر از همه مسئولان وزارت ورزش و جوانان و همچنین مربیان و پشتیبانان ورزش، تاکید کرد: این پشتیبیانی‌ها باعث دلگرمی است. من در پیامی هم که برای فوتبالیست‌ها قبل از سفر به برزیل داشتم، گفتم که ما از شما بازی خوب طلب می‌کنیم.
رئیس جمهور ایران اضافه کرد: دلمان می‌خواهد تیم ملی خوب بازی کند. همه دوست داریم تیم ملی موفق شود و به مرحله بعد برود، ولی بازی حرفه‌ای، با روحیه و دلاورانه برای ما مهمتر است. مردم با نگاه و دعای خودشان پشتیبان شما هستند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: آنچه از فوتبالیست‌ها می‌خواهیم این است که از همه تکنیک‌های خود که آموخته‌اند، استفاده کنند و با هم هماهنگ باشند. بعضی وقت‌ها سر مسائل جزئی هماهنگی ایجاد نمی‌شود که این جای تاسف دارد.
روحانی همچنین از تلاش‌های دولت برای حمایت از ورزش و فوتبال اشاره کرد و افزود: دولت همه توان خود را در این زمینه به کار برد. خودم شاهد بودم هر وقت در جلسات هیات دولت این بحث مطرح می‌شد، با وجود اینکه گاهی پول هم نبود، دکتر نوبخت خودش هزینه‌ها را تقبل می‌کرد.
وی همچنین به پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل برزیل اشاره کرد و تاکید کرد: ما از والیبالیست‌ها هم تشکر می‌کنیم ولی این موفقیت‌ها باید ادامه داشته باشد.
رئیس جمهور ایران بدون اشاره به پاداش صعود احتمالی تیم ملی فوتبال ایران به مرحله دوم جام جهانی گفت: اگر این عزیزان توانستند در برزیل به مرحله دوم جام جهانی صعود کنند، ما هم خبرهای خوشی برای آنها خواهیم داشت. / مهر /

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن