جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ فرمانده جدید سپاه ناحیه چالوس در اولین نشست خبری خود با اصحاب رسانه این شهرستان با بیان اینکه وقتی هدف تقویت و حفظ نظام باشد رسانه چپ و راست معنایی ندارد گفت: احزاب اگر در راستای انقلاب باشند باعث تقویت و پویایی نظام خواهند بود.
سرهنگ جابر عسکری تشکیل بسیج را از افتخارات انقلاب دانست و افزود: برخی فکر می کنند که انقلاب، همان سال 57 تمام شده، در حالی که این تفکر غلط است، اگر اینگونه بود ایران اسلامی وجود نداشت. انقلاب در حال حرکت و نفس کشیدن و قوی تر شدن است. برای حفظ انقلاب می طلبد هر آنکه نظام را قبول دارد، چه بسیجی چه غیر بسیجی تلاش کند.
وی با اشاره به اینکه، بیش از ۵۰ هزار بسیجی در شهرستان چالوس داریم، بر تقویت حلقه های صالحین بعنوان یکی از مهمترین برنامه های سپاه چالوس تاکید و تصریح کرد: حلقه های صالحین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و بر کیفی سازی حلقه صالحین و اساتید آن تاکید می شود.
سرهنگ عسکری در بخش دیگری از سخنان خود تاثیر و نقش رسانه ها را بسیار مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: سلاح تبلیغات بسیار برنده است و هرکه رسانه قوی تر داشته باشد اذهان عمومی را در دست می گیرد.
فرمانده سپاه ناحیه چالوس ادامه داد:خط قرمز ما باید ولایت فقیه باشد و باید در تمامی مواقع خود را در مقابل شهدا مسوول بدانیم. وی همچنین با اشاره به شهدای مدافع حرم، آنها را از مظلوم ترین شهدا خواند و گفت: سوریه و عراق مرز سیاسی کشور ماست و شهدای مدافع حرم شهدای مظلومی هستند که برای حفظ مرز سیاسی ما به شهادت رسیدند.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن