جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ محمدناصر زندی، فرماندار شهرستان چالوس طی پیامی از حضور مردم در حماسه سیاسی هفتم اسفند ماه تقدیر بعمل آورد. متن این پیام بشرح ذیل می باشد:
به فضل الهی انتخابات سرنوشت ساز پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی درهفتم اسفند ماه همزمان با طلیعه سی و هشتمین بهار آزادی ، در فضایی آکنده از هماهنگی و یکدلی و در کمال آرامش و صحت و سلامت برگزار گردید و در واقع پیوند ناگسستنی مردم و نظام را ثابت کرد .
در این حماسه ملی مردان و زنان ایران اسلامی بار دیگر با لبیک گفتن به ندای حق طلبی رهبر فرزانه انقلاب و در راستای عمل به آرمان های مقدس و متعالی امام راحل و شهدای عزیز به پای صندوق های رای آمده و خود را در ساختن آینده و سرنوشتی روشن برای این مرز و بوم سهیم دانستند و باردیگر نشان دادند که ایران اسلامی همچون گذشته به راه خود مقتدرانه ادامه خواهد داد .
در سالی که به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی مزین است حضور پرشور مردم شهرستان چالوس همگام با آحاد ملت در سراسر ایران اسلامی به منظور تعیین سرنوشت خود و فرزندان این مرز و بوم برگ زرین دیگری بر کتاب افتخارات این خطه افزود و مانند گذشته موجب سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی گشت .
اینجانب در پایان از تمامی همکاران پرتلاشم ، اعضاء محترم هیات اجرایی ، هیات نظارت ، هیات بازرسی ، شورای تامین ، نمایندگان فرماندار ، اعضاء شعب اخذ رای و کلیه کسانی که دست اندرکار برگزاری این حماسه بزرگ مردمی بودند و فضای لازم را برای حضور مردم در این دوره از انتخابات فراهم آوردند ، تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم همگان بتوانیم تحت منویات مقام عظمای ولایت و در راستای پیگیری سیاست های کلان نظام و دولت تدبیر و امید گام برداریم .

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن