جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ حجت الاسلام علیخانی در خطبه های این هفته نماز جمعه مرزن آباد با تسلیت حادثه تاسف بار منا که منجر به جان باختن شمار زیادی از مسلمانان جهان بویژه زایران ایرانی شده گفت: از اواسط قرن هجدهم تا كنون، دنياي اسلام گرفتار آل سعود است،  زيرا آنها نه تنها خائن به حرمين الشريفين هستند بلكه به همه مقدسات و آموزه هاي اسلامي خيانت كردند.
به گزارش مرزن نیوز، امام جمعه مرزن آباد با بیان اینکه پايه هاي سست وهابيت بنا شده است تا بنيادهاي استوار اعتقادي اسلام را ريشه كن سازد اظهارداشت: مقتولان وهابي ها مسلمانان موحد و پيروان توحيد و نبوت پيامبر (ص)‌ هستند و هر كسي پيرو وهابيت نشد، كشورش دارالكفر و جان و مال و نوامیس و ریختن خونش مباح است.
وی تصریح کرد: 1-  تخريب مولد النبي و يادگارهاي صدر اسلام با اين بهانه كه نگهداري آثار پيامبر(ص) شرك و گمراهي است در صورتي كه آثار ملك فهد و آل سعود در موزه نگهداري مي شود 2-  ساخت و سازهاي اطراف كعبه بر خلاف آموزه هاي ديني که ارتفاع ساختمان های اطراف نباید از ارتفاع کعبه بالاتر باشد 3-  ورود غير مسلمانان – آمریکایی ها و انگلیسی ها به حرمين شريفين برای ساخت برج ها و آسمان خراش ها با وجود حرام بودن ورود آنها بر اساس آیه ی 28 سوره ی توبه 4-  مديريت نا كار آمد: به دليل ساخت و ساز تعداد حاجيان را كاهش دادند ولی هرسال بدتر از پارسال و هر روز بدتر از دیروز مدیریت می کنند5-  حكم عجولانه پادشاه عربستان مبني بر گردن زدن 28 نفر از مقصران در منا جهت پنهان كردن واقعيت است تا مقصر اصلی مشخص نشود6-  در صورتي كه طبق دستور قرآن- آیه ِ36 توبه- جنگ و خونريزي در ماه حرام، حرام است به یمن حمله می کنند و مزدوران آنها نمازگزاران عید قربان را در یمن به خاک و خون کشیدند. وهابی های سعودی نه زمان محترم می شناسند و نه مکان محترم- بر خلاف آیه ی40 سوره ی حج-که معابد ادیان دیگر هم احترام دارد7-  صلوات بر پيامبر (ص) را محمد بن عبدالوهاب ممنوع کرده‌ است 8-  تخریب قبور ائمه ی بقیع و بزرگان اسلام 9-  غارت اشیای تاریخی و گرانبهای حرم پیامبر(ص) دلايل خيانت آل سعود به حرمين شريفين و جنايات در مكه و مدینه بوده است.
علیخانی همچنین جنايت و خيانت در كربلا را شامل  حمله به كربلا در ذي القعده 1216 و كشتن مردان و پسران و به اسارت بردن زنان و پاره كردن شكم زنان باردار و  تخريب گنبد روي قبر امام حسين (ع) و غارت اشياء قيمتي دانست و گفت: در گذشته چنین کارهای وحشیانه ای را در نجف و طائف داشته و اکنون در یمن، بحرین ، سوریه و عراق در حال تکرار هستند.
امام جمعه مرزن آباد ادامه داد: امام خميني (ره) در بخشي از پيام راجع به آل سعود و وهابيت مي نويسد:  اگر از صدام بگذريم، اگر مسئله قدس را فراموش كنيم، اگر از جنايت هاي آمريكا بگذريم، از آل سعود نخواهيم گذشت. ان شاءالله اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از آمريكا و آل سعود برطرف خواهيم كرد و داغ و حسرت حلاوت اين جنايت بزرگ را بر دلشان خواهيم گذاشت و با برپايي جشن پيروزي حق بر جنود كفر و نفاق و آزادي كعبه از دست نا اهلان و نا محرمان به مسجد الحرام وارد خواهيم شد. لكه ننگ آمريكا با آب زمزم و كوثر هم از دامن آل سعود پاك نمي شود. سعودي ها روي آمريكا را سفيد كردند.
وی همچنین تصریح کرد: امام خميني (ره) در بخشي دیگر از پيام راجع به آل سعود و وهابيت مي نويسد: حكومت آل سعود مسئوليت كنترل زائران خانه خدا را بعهده گرفته است و اينجاست كه با اطمينان مي گوئيم كه حادثه مكه جداي از سياست اصولي جهان خواران در قلع و قمع مسلمانان آزاده نيست. پيامبر اسلام نيازي به مساجد اشرافي ومناره هاي تزئیناتي ندارد. پيامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پيروان خود بوده است كه متأسفانه با سياست هاي غلط حاكمان دست نشانده به خاك مذلت نشسته اند. نمي گذاريم از كعبه و حج صداي سازش با آمريكا و كفر و شرك نواخته شود. نه تنها از كعبه ی مسلمين كه از كليساهاي جهان نيز ناقوس مرگ آمريكا و شوروي را به صدا در مي آوريم. دروازه هاي مدينه الرسول را به روي ما ببندند يا بگشايند رشته محبتمان با پيامبر هرگز پاره و سست نمي شود. ما غير از خدا كسي را نداريم و اگر هزار بار قطعه قطعه شويم دست از مبارزه با ظلم بر نمي داريم.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن