جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341


مرزن نیوز/ فرماندار شهر حلبچه عراق با حضور در محل فرمانداری چالوس با محمد ناصرزندی و محمدعلی قمی اویلی فرمانداران شهرهای چالوس و نوشهر در غرب مازنداران دیدار و گفت وگو کرد.
 ارکان حسن فرماندار شهر حلبچه دراین دیدار با اشاره به برخورداری چالوس از مناظر طبیعی زیبا و چشم اندازی های طبیعی منحصربفرد گفت: این منطقه به عنوان یکی از مناطق بسیارمهم در حوزه گردشگری درحاشیه دریای خزر است .
وی ، افزود: این منطقه از گذشته در حوزه اقتصاد گردشگری زبانزد بوده است و برخورداری از چنین ظرفیتی سبب شده تا این منطقه از جایگاه ممتازی در حوزه گردشگری بهره مند شود.
فرماندار شهر حلبچه عراق در این دیدار با قدردانی از فرمانداران چالوس و نوشهر ابراز امیدواری کرد به زودی زمینه همکاری برای سرمایه گذاری درحوزه گردشگری در این منطقه فراهم شود.
فرماندارچالوس نیز در حاشیه این دیدار، گفت: در این نشست تصمیماتی خوبی با هدف تبادل کالاهای کشاورزی و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری از سوی سرمایه گذاران عراق در شهرستان چالوس گرفته شده است.
زندی افزود : با دعوتی که درآینده نزدیک از فرمانداران نوشهر و چالوس برای حضور در شهرحلبچه عراق به عمل خواهد آمد امیدواریم در این سفر بتوانیم پس از شناسایی ظرفیت های حلبچه در زمینه واردات و صادرات کالا برنامه ریزی کنیم .
وی اظهارداشت : شهرستان چالوس ظرفیت های بسیارمناسبی برای سرمایه گذاری درحوزه گردشگری دارد و علاوه برآن بخش عمده ای از محصولات باغی و کشاورزی تولیدی این منطقه ارزش صادراتی دارد.
وی ابرازامیدواری کرد با معرفی ظرفیت های موجود شهرستان چالوس و شهر حلبچه عراق دراین نشست بتوان درآینده نزدیک زمینه صادرات و واردات کالا و نیز سرمایه گذاری در حوزه گردشگری از سوی سرمایه گذاران شهر حلبچه عراق در این منطقه فراهم شود./ایرنا/

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن