جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تحقق شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده است، گفت: همدلی دولت و ملت دستاوردهای بزرگی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

قاسم احمدی اظهار داشت: با توجه به انتخاب شعار سال از سوی رهبری که بر اساس شرایط زمانی و مکانی داخل و خارج کشور تعیین می شود، امسال نیز ایشان با تدبیر عالمانه خویش سال 94 را به عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری کردند.
وی تصریح کرد: انتخاب این شعار نشان از اتفاقات خیر و خوشی است که در سال جدید شاهد آن خواهیم بود که لازمه آن همکاری و همدلی ملت و دولت در کنار یکدیگر است.
این نماینده مجلس در عین حال گفت: تحقق این امر مستلزم آن است آنچه را که دولت اجرا می کند، حتما با نگاه مردم همراه و مورد حمایت ملت باشد.
وی خاطرنشان کرد: شرایط حال حاضر کشور از جمله مذاکرات هسته ای، امنیت منطقه و تحریم ها لزوم همدلی و همراهی و هم زبانی دولت و ملت را بیش از پیش می طلبد.
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت درمجلس شورای اسلامی با اشاره به مجلس به عنوان عصاره ملت گفت: باید دولت در عمل در تحقق و اجرایی کردن شعار همدلی و هم زبانی که منجر به وحدت و انسجام بیشتر در کشور می شود گام بردارد تا شاهد تجلی وحدت و همدلی ملت و دولت که مدنظر رهبری است باشیم.
احمدی تاکید کرد: وجود همدلی و همزبانی دولت و ملت می تواند کشور را بهتر در مسیر توسعه و آبادانی قرار داده و زمینه های رفع هرچه سریعتر مشکلات را فراهم کند.
وی همچنین روز دوازدهم فروردین را روز تثبیت انقلاب اسلامی دانست و افزود: در تاریخ انقلاب شکوهمند ملت ایران 12 فروردین 1358، روز اعلام نتایج همه پرسی در مورد نوع حکومت بود که طی آن 98،2 درصد مردم به جمهوری اسلامی رای آری دادند.
وی تصریح کرد: بر اساس بیانات امام خمینی(ره) جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد باید در تمامی مراحل انقلاب اسلامی مورد توجه قرار گیرد تا بتواند با صلابت بیش از پیش به موفقیت های چشمگیر دست یابد و در نهایت به ظهور و استقرار حکومت جهانی امام عصر ختم شود. /ایرنا/

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن