جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/استاندار مازندران با اشاره به اینکه مازندران یک استان مهمی در سطح کشور است، گفت: همدلی و همزبانی برای توسعه استان ضرورت دارد.

به گزارش مهر، ربیع فلاح جلودار در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران به تشکیل ستاد اجرایی خدمات سفر در استان اشاره و اظهار داشت: باید در سال جاری از تجارب سالهای گذشته برای ایجادنظم، انضباط و آرامش برای مسافران و گردشگران استفاده و تلاش شود.
وی با اشاره به شعار سال جاری مقام معظم رهبری دولت و ملت همدلی و همزبانی، تصریح کرد: از ابتدای انقلاب امام راحل و رهبری با وحدت کلمه، اتحاد و انسجام عمومی توانسته دستاوردها و اقدامات بسیار توانسته اند انقلاب را به پیروزی برساند و نسبت به حفظ و ادامه روند انقلاب اقداماتی انجام دهند.
استاندار مازندران بیان کرد: همه مسئولان باید برای ادامه سیاست های امام  راحل وظیفه دارند از منویات رهبری استفاده کنند.
فلاح جلودار تصریح کرد: هماهنگی ها و همدلی ها بین مسئولان مشکلات و کمبودها را در استان برطرف می کند.
وی با اشاره به اینکه دولت در بحث سیاست های خارجی موفقیت های بسیاری کسب کرده است، اذعان داشت: خوشبختانه سیاست های خارجی در سال گذشته با توفیقات متعددی پشت سر گذاشته شد و این روند در سال جاری خود را نشان خواهد داد.
استاندار مازندران خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت های مازندران مسافرین بسیاری به این استان سفر می کنند که پیش بینی می شود ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش حضور مسافر داشته باشیم.
فلاح تصریح کرد: در قبال افزایش مسافر به استان مسئولیت و رسالت همه مسئولان را در خدمت رسانی یک وظیفه خطیر دارند.
وی بیان کرد: شرایط آب و هوایی، انتظامی و امنیتی با عزم ملی و مدیریت جهادی که مقام معظم رهبری تاکید داشتند همیشه باید در امورات کاری مورد توجه قرار گیرد.
اقامت ۷۵۰ هزار مسافر در استان
همچنین معاون عمرانی استانداری مازندران با اشاره به آغاز به کار ستاد اجرایی خدمات سفر از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین، گفت:ستاد اجرایی خدمات سفر از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۶ عصر آماده خدمات رسانی به مسافران و گردشگران است.
علی نبیان اذعان داشت: در دو روز گذشته ۷۵۰ هزار نفر شب در مازندران اقامت گرفتند و تمام دستگاههای اجرایی مرتبط خدمات رسانی می کنند.
وی با اشاره به اینکه محور هراز عصر دیروز دچار مشکل و چالش بدلیل ریزش کوه، افزود: تردد در محورهای ورودی به استان مازندران در جریان است.
نبیان از بازگشایی محور سوادکوه در دولت تدبیر و امید خبر داد وافزود: با بهره برداری بخش اعظمی از محور سوادکوه هیچ مشکلی برای تردد مسافران وجود ندارد.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن