جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری مازندران گفت:در نهادهای استان چیزی به نام تفکیک جنسیتی دیده نمی شود.

مریم جمشیدی در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان گفت: تعامل با مدیران باید در راستای پیشبرد اهداف و فعالیت های بانوان صورت گیرد چراکه ادارات و استانداری اداره ای جنسیتی و تک جنسیتی نیست.
وی با اشاره به سند راهبردی خانواده بیان داشت: با توجه به شرایط بومی مازندران سند ویژه راهبردی خانواده در اتاق فکر تدوین وتنظیم می شود اما این مهم نیازمند زمان ، تفکر و تعقل خاصی جهت بررسی نیازها و چالش ها در استان است.
وی افزود: بانوان سطح استان هریک دارای ظرفیت ها و توانمندی هایی هستند که باید از این ظرفیت ها درجهت توسعه و پیشبرد استان استفاده شود.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به برنامه اجرایی حوزه بانوان استان تصریح کرد: سرفصل اصلی حوزه ها در تعامل با مدیران جهت پیشبرد فعالیت های بانوان ، تحکیم بنیان خانواده ، گسترش حجاب و عفاف ، ارتقای سطح آموزش های اجتماعی زنان قشر جامعه از مهد کودک تا سالمندی ، توجه به آسیب های بانوان خانه دار و شاغل و توجه به فرهنگ کار آفرینی زنان علل خصوص زنان سرپرست خانوار که معیشت خانواده ها را برعهده می گیرند از جمله برنامه های اجرایی امور بانوان استان مازندران در سال جاری است.
وی ادامه داد: تمامی برنامه های امور بانوان در راستای شعال سال و تحقق آن هدایت می شود چرا که اقتصاد در جهت فرهنگ حرکت کرده و همانند تکه ها و سلسه های زنجیر به هم متصل هستند.
این مسئول با اشاره به فرهنگ سازی توانمندی بانوان در مازندران بیان کرد: فرهنگ سازی بر این باور که بانوان مازنی دارای توانمندی های زیادی هستند به قدری که همپای مردان خویش در عرصه ها گام برمی دارند باید در میان تمامی مردم سطح استان و کشور ترویج و نهادینه شود.
جمشیدی متذکر شد: تغییر از قوه به فعل درآمدن بانوان نیازمند زمان است اما با نگاه منعطف مسئولین دچار تحول ویژه و ارتقا در سطح استان می شود.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به ساماندهی بانوان خبرنگار در سطح استان ابراز داشت: خبرنگاری از جمله پر مشغله ترین و پر درد ترین  شغل در میان بانوان به شمار می آید لذا با تمامی این اوامر باید به دغدغه ها و مشکلات خبرنگاران علل خصوص بانوان رسیدگی شود .
وی توانمندی زنان خبرنگار در سطح استان را به عنوان عاملی مثمرالثمر در حوزه رسانه و توسعه استان قلمداد کرد.
جمشیدی با اشاره به نگاه حمایتی استاندار مازندران به بانوان خاطرنشان کرد: استاندار مازندران با نگاهی حمایتی از بانوان علل خصوص بانوان خبرنگار به رفع مشکلات و دغدغه های آنان می پردازد در این راستا من هم به عنوان یکی از بانوان شاغل در استانداری از دغدغه ها و مشکلات زنان خبرنگار سطح استان حمایت می کنم. / مهر /

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن