جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از وضعیت ترافیک جاده چالوس و ایجاد اختلال در زندگی مردم روستاهای حاشیه این جاده گفت:یا روستاها را تعیل کنند و یا چاره ای برای ساکنان روستاهای بخش مرزن آباد بیاندیشند.

قاسم احمدی لاشکی در گفتگو با مرزن نیوز افزود: مازندرانی ها مردمی بسیار خونگرم و میهمان نواز هستند اما این دلیل نمی شود با برخی تصمیم گیری ها در حوزه ترافیک و یکطرفه اعلام کردن جاده در حق آنها ظلم شود. گناه مردم حاشیه جاده چالوس چیست که باید تاوان برخی بی برنامگی ها را پس بدهند.
وی با انتقاد از چگونگی یکطرفه کردن جاده تصریح کرد: وضعیتی که این روزها در جاده چالوس مشاهده می کنیم وضعیت نگران کننده ای است. علیرغم گرفتار شدن مردم روستاهای بخش مرزن آباد، مسوولان امر مجددا ساعتها یکطرفه را تمدید هم می کنند. در این وضعیت آیا اگر آتش سوزی در روستاها صورت پذیرد و یا یک بیمار نیاز فوری به بیمارستان داشته باشد چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ آیا در تعطیلات اینچنینی فقط باید مسافر را دید و فکری به حال بومی ها نکرد؟
احمدی ادامه داد: هم اکنون مردم روستاهای بخش مرزن آباد از جمله روستاهای دهستان کوهستان برای تردد با مشکلات عدیده ای مواجه هستند و مکان یکطرفه شدن موجب اختلال در تردد آنها به شهر و روستا شده است. اگرچه مقرر بود در زمان های پیک ترافیک از منطقه دزدبن یکطرفه اعلام شود، که اگر اینگونه هم شود، با این حجم سنگین ترافیک چگونه می توان پاسخگوی مردم روستاهایی چون سیابیشه، هریجان، الامل و ... بود. آنها هم از مردم همین بخش و شهرستان هستند و نباید به دلیل برخی بی برنامگی ها دچار خسارت و دلخوری شوند. ضمن اینکه وضعیت شهر مرزن آباد هم به دلیل حجم ترافیک نگران کننده است.
نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت با اشاره به آزادراه تهران- شمال نیز گفت: اینکه بگویند این پروژه در اولویت نیست ضرورتش اینجا خود را نشان می دهد. وزیر راه باید نسبت به این پروژه پاسخگو باشد.
وی با بیان اینکه خواستار بسته شدن جاده و تردد مسافران از دیگر محورها هستیم گفت: تعارف نداریم چون دیگر توان دیدن ناراحتی و نگرانی های مردم روستاهای منطقه را نداریم. آنها هم انسان هستند و نمی توانیم اجازه دهیم بیش از این در حق آنها ظلم شود. با این وضعیت یا روستاها را تعطیل کنند یا چاره ای برای ساکنان روستاهای حاشیه جاده بیاندیشند. در همین رابطه به شدت پیگیر هستیم تا مسوولان امر فکری برای این مشکل که ضررهای جدی به مردم منطقه وارد کرده کنند.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن