جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ استاندار مازندران با قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: مردم مومن دیار علویان با حضور پرشور در راهپیمایی امروز علاوه بر پاسداری از ارزش های نظام ، تبعیت از فرامین رهبری و اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین ،اتحاد و غیرت اسلامی را به نمایش گذاشتند.

ربیع فلاح در حاشیه راهپیمایی روز قدس از این روز بعنوان روز تعیین سرنوشت ملت های مظلوم و مستضعف یاد کرد و گفت: امت اسلامی با حضور میلیونی در راهپیمایی سراسری روز قدس ، علاوه بر محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر صهیونیست در کشتار وحشیانه مردم بی دفاع غزه ، وفاداری و حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین به تمام جهانیان اعلام کردند.
وی مهمترین پیام و دستاورد حضور گسترده مردم در راهپیمایی روزقدس را درس شرف ، عزت ، سرافرازی ، مقاومت و ایستادگی ملت مظلوم فلسطین و در نهایت نابودی رژیم اشغالگر قدس ذکرکرد و اظهارداشت: مقاومت و پایداری مردم مظلوم فلسطین ، رژیم اشغالگر قدس را اکنون در سراشیبی سقوط قرار داده است.
نماینده عالی دولت در مازندران ادامه داد: قدس امسال که با نسل کشی رژیم صهیونیست در به خاک و خون کشاندن مردم مسلمان و روزه دار غزه مصادف شده است ، صدای تمام آزادیخواهان جهان را در آورده است و از مجامع بین المللی انتظار دارند تا در برابر جنایت های رژیم اشغالگر قدس سکوت اختیار نکنند.
فلاح در بخش دیگر سخنان خود حضور گسترده مردم مومن و روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس را در واقع یک مانور سیاسی مهم و اثرگذار در اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و همچنین محکوم کردن جنایت های رژیم صهیونیست ذکرکرد و گفت: ثمره مقاومت ، پایمردی و ایستادگی ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم اشغالگر و متجاور صهیونیزم پیروزی است و این همان چیزی که خداوند متعال نیز وعده داده است.
استاندار مازندران گفت: با استقامت و پایمردی ملت مظلوم فلسطین و همچنین در سایه حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مردم سرزمین اشغالی، روح آزادیخواهی و استقلال طلبی نیز در بین امت مسلمات قوت گرفته است.
فلاح با اشاره به فرمایش امام راحل مبنی بر اینکه ˈ روز قدس، روز اسلام استˈ افزود: روز قدس بزرگترین رخداد اسلامی و یادگار ماندگار امام خمینی (ره) است و بزرگترین نتیجه نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی و زیر سوال رفتن هویت رژیم صهیونیستی است.
وی بیان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، امیدواری مردم غزه برای مقاومت و تحقیر رژیم صهیونیستی را به دنبال خواهد داشت. / ایرنا /

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن