جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

سیاسی

مرزن نیوز/ فرماندار چالوس در جلسه شورای اداری شهرستان با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام راحل و رهبر معظم انقلاب گفت: حضور میلیونی و پرشور هموطنان عزیزمان در مراسم تشییع و خاکسپاری وی نشان داد که مردم به نظام، رهبری و همه کسانی که در راه اعتلای نظام تلاش و مجاهدت کردند پایبند بوده و در همه حال قدردان زحمات آنها بوده و خواهند بود.
مرزن نیوز/ فرمانده جدید سپاه ناحیه چالوس در اولین نشست خبری خود با اصحاب رسانه این شهرستان با بیان اینکه وقتی هدف تقویت و حفظ نظام باشد رسانه چپ و راست معنایی ندارد گفت: احزاب اگر در راستای انقلاب باشند باعث تقویت و پویایی نظام خواهند بود.
مرزن نیوز- اختصاصی/ حجت الاسلام دکتر محمود علیخانی امام جمعه جوان، محجوب، محبوب و پرتلاش مرزن آباد در روستای کشکک از توابع بخش کجور شهرستان نوشهر به دنیا آمد.
مرزن نیوز/ محمدناصر زندی، فرماندار شهرستان چالوس طی پیامی از حضور مردم در حماسه سیاسی هفتم اسفند ماه تقدیر بعمل آورد. متن این پیام بشرح ذیل می باشد:
مرزن نیوز/ امام جمعه هچیرود در خطبه های این هفته نمازجمعه با تاکید بر ترس از خدا و ترک گناه اظهارداشت: منظور از ترس از خدا، ترس از خود خدا نیست بلکه ترس از عذاب و کیفر خداوند است، در حالی که خداوند رئوف، رحیم و مهربان است و ترس ندارد.
مرزن نیوز/ حجت الاسلام علیخانی در خطبه های این هفته نماز جمعه مرزن آباد با تسلیت حادثه تاسف بار منا که منجر به جان باختن شمار زیادی از مسلمانان جهان بویژه زایران ایرانی شده گفت: از اواسط قرن هجدهم تا كنون، دنياي اسلام گرفتار آل سعود است،  زيرا آنها نه تنها خائن به حرمين الشريفين هستند بلكه به همه مقدسات و آموزه هاي اسلامي خيانت كردند.

مرزن نیوز/ فرماندار شهر حلبچه عراق با حضور در محل فرمانداری چالوس با محمد ناصرزندی و محمدعلی قمی اویلی فرمانداران شهرهای چالوس و نوشهر در غرب مازنداران دیدار و گفت وگو کرد.

مرزن نیوز/ شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان چالوس پس از توافق تاریخی هسته ای کشورمان با کشورهای 1+5 در پی 22 ماه مذاکره سخت و نفسگیر در دولت تدبیر و امید مراتب تقدیر خود را طی بیانیه ای منتشر ساخت.

مرزن نیوز/ سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ايران و در راستای احترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران نهادی به نام شورای اسلامی در اين کشور شکل گرفت.

مرزن نیوز/ نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تحقق شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده است، گفت: همدلی دولت و ملت دستاوردهای بزرگی را برای کشور به ارمغان خواهد آورد.

مرزن نیوز/ رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو به ملت ایران، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن