جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران- چالوس در نشست خبری گفت: در پی اجرای طرح پیمایش و عرضه منطقه‌ای نفتگاز در غرب مازندران، در ۹ ماهه سال جاری حدود 8 میلیون لیتر در مصرف این سوخت صرفه جویی شد.
به گزارش مرزن نیوز، طاهری با بیان اینکه در پاییز ۹۴ نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد کاهش یک درصدی مصرف انواع فرآورده های نفتی در این منطقه بوده ایم افزود: نرخ رشد مجموع بنزین سوپر و معمولی در آذرماه ۶ درصد، در پاییز ۳ درصد و در ۹ ماهه نیز ۳ درصد رشد را نشان می دهد.
وی تصریح کرد: با اجرای طرح پیمایش و طرح عرضه منطقه ای در پاییز حدود ۲ میلیون لیتر و در طول ۹ ماه حدود ۸ میلیون لیتر در مصرف نفتگاز، صرفه جویی شد که ارزش ریالی این مقدار حدود ۹۵.۲ میلیارد ریال می باشد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران ادامه داد: با افزایش گازرسانی در غرب استان میزان توزیع نفت سفید در پاییز سالجاری ۱۰ درصد و در مجموع ۹ ماهه سه درصد،برابر ۱.۶ میلیون لیتر کاهش داشته که صرفه جویی حدود ۱۹.۶ میلیارد ریالی را در پی داشته است.
طاهری اظهارداشت: مجموع مصرف فرآورده های نفتی مصرفی با سه درصد رشد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در آذرماه به 54.4 میلیون لیتر در این شهرستان رسید و نرخ مصرف انواع فرآورده ها در مدت 9 ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تغییر خاصی نداشت.
وی افزود: تا پایان سال سه باب جایگاه تک منظوره CNG در غرب مازندران در شیرود، تنکابن و کلاردشت (در صورت فراهم شدن شرایط) راه اندازی می شود.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن