جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز- اختصاصی/ دبیر اتحادیه واحدهای پذیرایی محور کندوان از ساماندهی واحدهای پذیرایی بدون مجوز در این محور خبر داد. مرتضی ردایی در گفتگو با مرزن نیوز اظهارداشت: در جلسه کارگروه جاده چالوس که با حضور معاون گردشگری کشور و معاون عمرانی استاندار مازندران در فرمانداری چالوس برگزار شده بود، مقرر گردید به منظور خدمات رسانی بهینه به هموطنان عزیز و رفع برخی مشکلات ناشی از عدم رعایت قانون، کلیه واحدهای پذیرایی بدون مجوز در این محور ساماندهی شوند.
وی از صدور مجوز موقت 6 ماهه برای این واحدها خبر داد  و گفت: در این 6 ماه مدیران واحدهای مذکور فرصت دارند تا نسبت به استعلام از ادارات ذیربط از جمله منابع طبیعی، راه و شهرسازی، امور آب و ... اقدام و نتیجه اقدامات خود را به اتحادیه اعلام نمایند. در همین رابطه به واحدهایی که موفق به کسب استعلام مثبت از ادارات مربوطه شوند محور دایمی داده می شود.
دبیر اتحادیه واحدهای پذیرایی محور کندوان با بیان اینکه در این محور در محدوده شهرستان چالوس48 واحد پذیرایی دارای مجوز فعالیت دارند تصریح کرد: در این محور همچنین 54 واحد پذیرایی غیرمجاز فعالیت دارند که از این تعداد 35 واحد خدمات مطلوبی به مسافران ارایه داده و از جمله واحدهای خوب محور محسوب می شوند.
مرتضی ردایی همچنین معضل زباله محور کندوان را یکی دیگراز مباحث مطروحه در این کارگروه برشمرد و گفت: در این جلسه مقرر گردید 2 دستگاه نیسان و یک دستگاه خودروی مکانیزه زباله جهت جمع آوری زباله واحدهای پذیرایی این محور در اختیار اتحادیه قرار گیرد. در همین رابطه مهندس عبدی مدیرکل محترم امور روستایی قول تحقق این وعده را برای هفته آینده به ما داده و امیدواریم هرچه سریعتر شاهد تحویل این خودروها که از نیازهای اساسی محور کندوان محسوب می شود باشیم.
مرتضی ردایی در پایان تاکید کرد: جا دارد از فرماندار محترم و پرتلاش شهرستان چالوس که انصافا با جدیت پیگیر مشکلات واحدهای پذیرایی این محور بوده و هستند صمیمانه تقدیر بعمل آورم.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن