جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ با اجرای طرح جدید درجه بندی جایگاه ها و فروشندگی های سکو دار در نیمه دوم سال جاری تعداد جایگاه های ممتاز در سطح منطقه چالوس به 32 باب رسید.

به گزارش "روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس"، در حال حاضر تعداد 50 باب جایگاه عرضه سوخت مایع در سطح منطقه وجود دارد که در شش ماهه دوم سال جاری و با اجرای طرح درجه بندی، طبق نتایج بدست آمده از تعداد 48 جایگاه، تعداد 42 باب جایگاه حائز رتبه ممتاز و درجه یک شده اند.
بر اساس همین گزارش، دو باب جایگاه شرکتی در منطقه وجود دارد که در رقابت با جایگاههای اختصاصی درجه بندی نمی گردد. مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس در این رابطه خاطرنشان کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تعداد جایگاه های ممتاز و درجه یک افزایش یافته است که این مطلب نشانگر افزایش سطح کیفی و رعایت استانداردهای سوختگیری و خدمات رسانی مطلوب در سطح جایگاه های تابعه می باشد.
سید محمود طاهری افزود: با اجرای طرح جدید درجه بندی جایگاه های عرضه سوخت که از عمده مزایای آن رعایت عدالت در پرداخت کارمزد توزیع به جایگاه ها می باشد، هر جایگاه در ازای اقداماتی که در جهت ارتقاء وضعیت عمومی فنی، ایمنی و عملیاتی انجام می دهد، کارمزد بیشتری دریافت می کند.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس همچنین یادآور شد: اجرای طرح درجه بندی باعث ایجاد رقابت و انگیزه مضاعف در بین جایگاه داران و اجرای برنامه هایی در جهت ارتقاء سطح خدمات مطلوب به هموطنان و رشد فزاینده تعداد جایگاه های ممتاز و درجه یک در سطح منطقه شده است.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن