جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چالوس از ارجاع 422 فقره پرونده تخلف واحدهای صنفی به مراجع قضایی این شهرستان درهشت ماهه سال جاری خبر داد.

انصار ازوج اظهار داشت: در هشت ماهه سالجاری هفت هزار و 761 مورد از کل واحدهای صنفی شهرستان چالوس بازدید شده است.
وی تصریح کرد: بیش از 648 میلیون ریال ارزش ریالی 422 پرونده ارجاع داده شده به مراجع قضایی این شهرستان است.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین تخلف را به ترتیب گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت، عرضه کالای قاچاق و عدم صدور فاکتور و همچنین در برخی موارد تداخل صنوف به خود اختصاص داده اند.
رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان چالوس همچنین به بازدید روز دوشنبه از 14 خبازی شهرستان به همراه فرماندار اشاره کرد و گفت: در این بازدید به بررسی وضعیت درآمد و هزینه های خبازان و کمیت و کیفیت نان های پخت شده پرداخته شد که رضایت بخش بود و خبازی ها کمیت و کیفیت نان را مدنظر داشتند.
ازوج کیفیت نان را وابسته به آرد ارائه شده به خبازی دانست و اظهار داشت: خبازها نیز با رعایت اخلاق حرفه ای و تعهد کاری در این راستا حرکت کنند تا علاوه بر رضایتمندی مردم، بتوانند از این پس با شروع فعالیت آزاد پزها به رقابت بپردازند.
وی خاطرنشان کرد: از تعداد 138 خبازی شهرستان چالوس 20 درصد آنها اجازه آزاد پزی با تهیه آرد آزاد خواهند کرد و نان هایی با کمیت و کیفیت مناسب و قیمت بیشتر به مردم عرضه خواهند کرد.
وی افزود: با توجه به افزایش قیمت آرد که همزمان بعد از آن قیمت نان اتفاق افتاد و قیمت آرد از کیلویی پنج هزار و 900 ریال به هشت هزار و 200 ریال افزایش یافت خبازانی که از آرد یارانه ای استفاده می کنند نیز با کاهش هزینه ها می توانند علاوه بر رقابت با آزاد پزها، سود لازم را نیز داشته باشند./ایرنا/

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن