جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ جلسه اختتامیه طرح سرشماری کشاورزی شهرستان چالوس با حضور فرماندار، بخشداران بخش مرکزی و مرزن آباد و تنی چند از مسوولان در فرمانداری چالوس برگزار شد.

به گزارش مرزن نیوز، فرماندار چالوس در این جلسه با تبریک آغاز هفته بسیج گفت: بسیج تنها به معنی حضور در عرصه جنگ و نبرد و رویارویی با دشمن نیست. بسیج یعنی هوشیاری همراه با تعهد و بصیرت در همه عرصه ها حضوری فعال داشته و در مقابل همه ترفندهای دشمن از جمله تهاجم فرهنگی هوشیارانه ایستاد و دفاع کرد.
محمدناصر زندی در ادامه با تقدیر از همه آمارگیران و دست اندرکاران اجرای این طرح افزود: خوشبختانه شهرستان چالوس از نیمه تا انتهای برگزاری این طرح در استان رتبه اول را داشته و این امر مرهون زحمات شما عزیزان است که به خوبی در این راستا تلاش کردید.


وی با بیان اینکه آمارهای دقیق، سنگ بنای توسعه و برنامه ریزی کشور است اظهارداشت: مبنای هرنوع تصمیم گیری در کشور حتی در زندگی شخصی انسانها بر اساس اطلاعات استوار است. در هرنوع تصمیم گیری اگر اطلاعات نداشته باشیم نمی دانیم چه برخوردی داشته باشیم.
فرماندارچالوس افزود: آمار بدست آمده در حال حاضر خام بوده و با ارسال به مرکز آمار پالایش شده و دقیق از طریق این مرکز اعلام خواهد شد. وی از همکاری همه دستگاه های دولتی که امکانات خود از جمله خودرو برای تسهیل در آمارگیری را در اختیار جهادکشاورزی قرار دادند نیز تقدیر کرد.
رییس جهادکشاورزی شهرستان چالوس نیز در این جلسه با بیان اینکه توسعه جریانی چندبعدی است که شئونات کشور در همه حوزه ها را تحت تاثیر قرار می دهد گفت: مدیریت درست نیازمند برنامه ریزی درست در حوزه های مختلف و برنمه ریزی درست نیازمند اخذ آمار در بخش های مختلف است.
یزدان قلی خزایی افزود: آمارگیری امسال با توجه به اینکه از کاذپغذی به تبلتی ارتقاء یافت از نکات مثبت طرح بود. البته در حوزه شهرستان چالوس با توجه به اینکه بیش از 80 درصد کوهستانی بود در رابطه با عبور و مرور و تهیه وسایل نقلیه با مشکل مواجه بودیم که خوشبختانه با همکاری فرمانداری، بخشداری ها و دستگاه های اجرایی خودروهای لازم در اختیار ما قرار گرفت.

جانشین ستاد و مسوول اجرایی سرشماری شهرستان چالوس نیز گفت: برای جذب نیروی انسانی جهت آمارگیری بیش از 50 نفر ( 79 درصد خانم و 21 درصد مرد) در آزمون شرکت کردند که در نهایت 11 خانم و 3 مرد انتخاب شدند.
غلام رضوی افزود: این طرح از 5 مهرماه با 14 مامور سرشماری و چندین کارشناس آغاز شد و توانستیم طبق برنامه طی 40 روز این طرح را به پایان ببریم.
وی با بیان اینکه اطلاعات جمع آوری شده روزانه بارگذاری و قابل دسترسی برای مرکز آمار ایران بود اظهارداشت: 9153 نفر بهره بردار در اجرای این طرح شناسایی شدند.
در ادامه تنی دیگر از مسوولان حاضر در جلسه نیز به بیان نکاتی پیرامون این طرح بیان داشتند.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن