جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران گفت: تاسیسات گردشگری محور کندوان چالوس از 20 استان کشور متمایز است و همه ما باید نسبت به پویاتر شدن و روند رو به رشد گردشگری در این محور همت کنیم.

دلاور بزرگ‌نیا در جلسه کارگروه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران که به میزبانی شهرستان چالوس در محل سد و نیروگاه تلمبه ذخیره‌ای سیاه‌بیشه برگزار شد با بیان اینکه نگاه توسعه‌ای به حوزه گردشگری مازندران از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار داشت: گردشگری سلامت، گردشگری دریایی، توریسم ورزشی، تدوین سیاست‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت و چند موضوع جدی دیگر از جمله مباحث در دور جدیدی کارگروه گردشگری مازندران است که در این جلسه مورد توجه قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه تاسیسات گردشگری محور کندوان چالوس از 20 استان کشور متمایز است، تصریح کرد: باید همه کمک کنیم تا مشکلات موجود بر سر راه توسعه گردشگری محور کندوان برطرف شده و نسبت به پویاتر شدن و روند رو به رشد گردشگری در این محور همت و تلاش شود.
ایجاد امکانات و تاسیسات زیربنایی در محور کندوان
مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران نیز با اشاره به اینکه محور کندوان در حوزه گردشگری منحصربه‌فرد است، اظهار داشت: این محور در تمام فصول سال دارای بار ترافیکی ناشی از تردد مسافران و گردشگران است و بنابراین نیازمند توجهات بیشتری در حوزه ساماندهی و رفع مشکلات آن در زمینه‌های گردشگری است.
جان‌الله عبدی، زیباسازی مناطق ورودی و حاشیه محورهای اصلی روستاها و نیز ساماندهی پسماند را از جمله عملکردهای این اداره کل برشمرد و گفت: در حوزه پسماند در محور کندوان از ابتدای سال93 دو دستگاه خودروی حمل زباله و تعدادی سطل زباله اختصاص داده شد.
وی با تاکید بر اینکه مدیریت این محور باید از طریق واحدهای مستقر در محور یا شرکت تعاونی‌ها انجام شود، افزود: از طریق تعاونی دهیاران مرزن‌آباد تعدادی سطل زباله و خودرو اختصاص می‌یابد که 6 دستگاه به محور کندوان و دو دستگاه هم به دهیاری‌های محور تحویل داده می‌شود.
عبدی بیان داشت: در پی ایجاد امکانات و تاسیسات زیربنایی مثل سرویس‌های بهداشتی بین‌راهی در این محور هستیم که با برنامه‌ریزی‌های مدون نسبت به اجرایی کردن آن اقدام می‌شود. / فارس /

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن