جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

اقتصادی

مرزن نیوز/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران- چالوس در نشست خبری گفت: در پی اجرای طرح پیمایش و عرضه منطقه‌ای نفتگاز در غرب مازندران، در ۹ ماهه سال جاری حدود 8 میلیون لیتر در مصرف این سوخت صرفه جویی شد.
مرزن نیوز/ یک واحد قصابی در شهرستان چالوس از سوی دادگستری این شهرستان به پرداخت 15 میلیون ریال جزای نقدی و سه ماه حبس تعزیری محکوم شد.
مرزن نیوز- اختصاصی/ دبیر اتحادیه واحدهای پذیرایی محور کندوان از ساماندهی واحدهای پذیرایی بدون مجوز در این محور خبر داد.

مرزن نیوز/ با اجرای طرح جدید درجه بندی جایگاه ها و فروشندگی های سکو دار در نیمه دوم سال جاری تعداد جایگاه های ممتاز در سطح منطقه چالوس به 32 باب رسید.

مرزن نیوز/ فرماندار چالوس در جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستانهای چالوس، نوشهر و کلاردشت که با حضور مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) مازندران در فرمانداری چالوس برگزار شد گفت: از راه اندازی واحدهای تولیدی و اشتغال جوانان منطقه استقبال می کنیم.

مرزن نیوز/ فرماندار چالوس با اشاره به گردشگرپذیر بودن این شهرستان و متناسب نبودن امکانات و اعتبارات آن با میزان گردشگران، خواستار بازنگری در اعتبارات و امکانات برای پاسخگویی به گردشگران شد.

مرزن نیوز/ فرماندار چالوس با اشاره به لزوم توسعه طرح های سازگار با محیط زیست گفت: جنگل های این شهرستان قطب پرورش گوزن در خاورمیانه می شود.

مرزن نیوز/ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چالوس از ارجاع 422 فقره پرونده تخلف واحدهای صنفی به مراجع قضایی این شهرستان درهشت ماهه سال جاری خبر داد.

مرزن نیوز/ جلسه اختتامیه طرح سرشماری کشاورزی شهرستان چالوس با حضور فرماندار، بخشداران بخش مرکزی و مرزن آباد و تنی چند از مسوولان در فرمانداری چالوس برگزار شد.

مرزن نیوز/ مرحله چهارم توزیع نفت سفید با اعلام شماره کالابرگ در استان مازندران آغاز شد.

مرزن نیوز/ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران گفت: تاسیسات گردشگری محور کندوان چالوس از 20 استان کشور متمایز است و همه ما باید نسبت به پویاتر شدن و روند رو به رشد گردشگری در این محور همت کنیم.

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن