جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) چالوس از به اجرا درآمدن 225 برنامه در دهه فجر امسال در سطح شهرستان با اعتبار 6 میلیارد و 338 میلیون ریال خبرداد.
علی ‌اصغر ابراهیمی با بیان اینکه برای دو طرح عمرانی مسکن 1 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار درنظر گرفته شد افزود: در این ایام در حوزه شهری 28 طرح خوداشتغالی با اعتبار 3 ‌هزار و 360 میلیون ریال و در حوزه روستایی نیز 10 طرح خوداشتغالی با اعتبار 1 ‌هزار و ۲۰۰ میلیون ریال به اجرا در می آید.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان چالوس با بیان اینکه ۱۲ مورد اهدای وام کارگشایی به ‌مناسبت ایام دهه فجر برای مددجویان این نهاد در نظر گرفته شد اظهارداشت: مجموع تسهیلات اهدا شده در این موارد 180 میلیون ریال می باشد.
وی همچنین از اهدای 10 مورد جهیزیه و هدیه داماد در این ایام خبر داد و  گفت: این هدایا نیز با اعتبار 200 میلیون ریال به‌ مددجویان اختصاص پیدا کرد. ضمن اینکه در این ایام 30 سبد غذایی و کالا به ارزش 30 میلیون ریال در میان مددجویان توزیع می شود.
ابراهیمی برگزاری مسابقات فرهنگی- ورزشی، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری اردو و کلاس‌های آموزشی، حضور کانون‌ها و مددجویان در گلزار شهدا و راهپیمایی 22 بهمن را از دیگر برنامه های کمیته امداد شهرستان در ایام دهه فجر برشمرد.
مدیر کمیته امداد شهرستان چالوس در ادامه با اشاره به عملکرد فعالیت‌های این نهاد در 9 ماهه سال‌جاری گفت: در این مدت به تعداد 132 مددجو وام اشتغال با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال پرداخت شد.
وی تصریح کرد: این نهاد در سال جاری در راستای آموزش‌های فنی، برگزاری اردوهای آموزشی- تربیتی جوانان و بزرگسالان، ارائه خدمات آموزش خانواده و مشاوره‌ای به مددجویان، تأمین شهریه دانشجویان و ارائه خدمات فرهنگی به آنها، پرداخت کمک معیشت به مددجویان و کمک به ارتقاء شاخص‌های بهداشتی نیازمندان نیز گام‌های مؤثری برداشته است.
مدیر کمیته امداد شهرستان چالوس افزود:ارائه بیمه خدمات درمانی مددجویان شهری مورد حمایت و همچنین پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان،کمک خرید و ساخت مسکن مددجویان شهری، کمک به تعمیر، تکمیل و بازسازی مسکن مددجویان، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویان روستایی، کمک به اجاره مسکن، کمک در امر ازدواج نیازمندان، پرداخت وام‌های ضروری و غیره نیز از جمله برنامه های به اجرا درآمده این نهاد در سال جاری می باشد.
ابراهیمی در پایان ضمن تقدیر از خیران و نیکوکاران شهرستان چالوس اظهارداشت: این افراد در سال‌جاری بالغ بر 14 میلیارد ریال به کمیته امداد مساعدت داشتند.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن