جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341


مرزن نیوز/ رییس بنیادمسکن شهرستان چالوس از آغاز پرداخت تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعيت خبرداد.
مهندس مهدی ردایی در گفتگو با مرزن نیوز اظهارداشت: به استناد مصوبه هیات محترم وزیران، پرداخت تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی سهمیه سال 95 اعلام و آغاز گردید.
وی افزود: این تسهیلات به تمامی متقاضیان در روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی پس از اخذ مجوز قانوني از مراجع ذيصلاح صدور پروانه ساختمانی (دهیاری، بخشداری و شهرداری) قابل پرداخت می باشد.
ردایی تصریح کرد: تسهیلات مذکور با سقف فردي 180 میلیون ریال برای عموم متقاضیانی که قصد احداث واحد مسکونی را داشته و همچنین سقف فردي 200 میلیون ریالی برای متقاضیانی که قصد تخریب ساختمان فرسوده و قدیمی و احداث  و نوسازي ساختمان جدید را دارند با نرخ سود 5 درصد و بازپرداخت 15 ساله پرداخت خواهد شد.
رییس بنیاد مسکن شهرستان چالوس تاکید کرد: از آنجایی که در هنگام بروز حوادث طبیعی همچون زلزله، روستاها بیشترین آسیب را می بینند، این تسهیلات بصورت مرحله ای و بر اساس پیشرفت فیزیکی و با رعایت اصول مهندسی در ساخت و ساز در چارچوب قانون  و مقررات نظام مهندسی و کنترل ساختمان ( نظام مهندسی و نظام فنی روستایی) با هدف و اولویت بافت فرسوده و آسیب پذیر و مناطق سانحه خیزی که دارای واحدهای مسکونی کم دوام و غیرمقاوم و یا متقاضیان فاقد مسکن و اقشار کم درآمد و محروم جامعه در راستای آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن  ميباشندقابل پرداخت می باشد.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن