جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ شهردار مرزن آباد از پایان مرحله اول اجرای طرح ممیزی و jis شهری در این شهر خبرداد. مهندس جعفر ردایی در گفتگو با مرزن نیوز اظهارداشت: در مرحله اول تعداد 3500 واحد ملکی شامل اراضی، قطعات تفکیکی، املاک و مستغلات تجاری و مسکونی مورد شناسایی قرار گرفت و اطلاعاتی نظیر متراژ زمین، بنا احداثی، تعداد طبقات، خانوار، نوع مدارک مالکیت و سایر اطلاعات مورد نیاز شهرداری توسط تیم های ممیزی شناسایی، ثبت و ضبط شد.
وی ایجاد بانک اطلاعات اطلاعات املاک ومستغلات شهر، کنترل ساخت وساز و شناسایی ساختمان های غیر مجاز، نصب پلاک واحدهای مسکونی ، ایجاد زیر ساخت برای ایجاد شهرداری الکترونیک و تسهیل امورات شهروندان وتسریع در پاسخگویی شهرداری به مراجعات شهروندان و همچنین کنترل یکپارچه شهر با نرم افزار های جی ای اس را از فواید ممیزی برشمرد.
ردایی تصریح کرد: برابر قانون نوسازی ممیزی املاک بایستی هر ده سال یکبار در سطح شهر انجام شوداما در شهر مرزن ،آباد بیست سال قبل به صورت ابتدایی انجام شده، اما برای اولین بار این طرح به شکل کامل وجدید در مرزن آباد در حال انجام است.
شهردار مرزن آباد در پایان با بیان اینکه شهروندان و مالکین شهر همکاری بسیار عالی داشتند که جای تشکر دارد گفت: در مرحله بعدی ادعام و تطبیق اطلاعات جمع آوری شده با اطلاعات موجود در پرونده های ساختمانی، نوسازی و صنوف در شهرداری صورت خواهد گرفت، همچنین با ایجاد بایگانی الکترونیک معضل دسترسی و طبقه بندی مدارک و اسناد در شهرداری حل خواهد شد.

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن