جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

مرزن نیوز/ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چالوس از آموزش 17 هزار دانش آموز چالوسی تا پایان امسال خبر داد .
مهندس مهرداد خزایی گفت : کارشناسان با حضور در مدارس ،ضمن بیان اهمیت منابع طبیعی مخاطرات زیست محیطی از بین رفتن جنگلها و مراتع را به زبان ساده بیان خواهند کرد . خزایی اضافه کرد: در این طرح، روزانه دانش آموزان سه مدرسه  تحت آموزش منابع طبیعی قرار می گیرند . به گفته وی دانش آموزان 127 مدرسه از مهد کودک تا مقطع دبیرستان شهرستان چالوس شامل این طرح می باشد .
خزایی یادآورشد : در نظر است برای دانش آموزان کارت همیار طبیعت صادر شده و در هفته منابع طبیعی به آنان اهداء شود.  وی همچنین استقبال میران مدارس ،معلمان و دبیران را در این طرح خوب توصیف کرد و افزود: بیشتر کادر آموزشی مدارس متقاضی عضویت در همیار طبیعت ومحافظ افتخاری جنگل شدند .
رئیس اداره منابع طبیعی چالوس همچنین کارکرد این آموزش را در بین دانش آموزان مفید ارزیابی کرد و افزود : از آنجا که نقش بی بدیل دانش آموزان به عنوان آینده سازان میهن اسلامی می تواند در گسترش فرهنگ منابع طبیعی به معارف عمومی تأثیر بسزایی داشته باشد لذا این اداره با نهضت آموزش منابع طبیعی در حوزه پروژه مدیریت یکپارچه شهرستان چالوس گام مهمی در شناخت منابع طبیعی برداشته است . در این طرح روزانه بین 100 تا 300 نفر دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی با اهمیت منابع طبیعی آشنایی پیدا می کنند . / روابط عمومی/

نوشتن نظرات

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن