جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

اجتماعی

مرزن نیوز/ رییس بنیاد مسکن شهرستان چالوس با تبریک دهه مبارک فجر، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را از برکات انقلاب دانست و گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب جهت تامین مسکن محرومین و خدمات رسانی به مردم محروم در جهت توسعه و عمران روستاها در کشور در چارچوب سیاستها و برنامه های دولت تشکیل گردید و هم اکنون نیز این نهاد انقلابی تحت فرامین و منویات مقام عظمای ولایت درحال خدمت رسانی به مردم شریف می باشد.
مرزن نیوز/ همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و در راستای تحقق اصل تکریم ارباب رجوع شهرداری چالوس اقدام به راه اندازی فاز دوم سیستم یکپارچه شهرسازی نموده است.
مرزن نیوز/ مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) چالوس از به اجرا درآمدن 225 برنامه در دهه فجر امسال در سطح شهرستان با اعتبار 6 میلیارد و 338 میلیون ریال خبرداد.
مرزن نیوز/ جلسه شورای مشارکت مردمی بهزیستی چالوس با حضور معاون مدیرکل بهزیستی استان مازندران در امور مشارکتهای مردمی، اشتغال و مراکز غیردولتی در سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
مرزن نیوز/ مدیر صندوق بیمه کشاورزی مازندران با اشاره به جلسه بررسی خسارتهای ناشی از برف اخیر استان که در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار شد گفت: در این جلسه تخصیص 200 میلیارد تومان تسهیلات با نرخ سود 10 درصد به کشاورزان ‏خسارت دیده از وقوع برف، یخبندان و سرمازدگی در استان مازندران به تصویب رسید.
مرزن نیوز/ فرماندار چالوس از آماده باش کامل کلیه دستگاه های امدادی، زیرساختی و خدمات رسان در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی بارش نزولات آسمانی از شب گذشته در شهرستان بویژه از  اوایل صبح امروز، حجم وسیعی از برف را در حوزه شهرستان بویژه در مناطق کوهستانی بخش مرزن آباد و شهرهای سه گانه شاهد هستیم.
مرزن نیوز/ شهردار مرزن آباد از پایان مرحله اول اجرای طرح ممیزی و jis شهری در این شهر خبرداد. مهندس جعفر ردایی در گفتگو با مرزن نیوز اظهارداشت: در مرحله اول تعداد 3500 واحد ملکی شامل اراضی، قطعات تفکیکی، املاک و مستغلات تجاری و مسکونی مورد شناسایی قرار گرفت و اطلاعاتی نظیر متراژ زمین، بنا احداثی، تعداد طبقات، خانوار، نوع مدارک مالکیت و سایر اطلاعات مورد نیاز شهرداری توسط تیم های ممیزی شناسایی، ثبت و ضبط شد.
مرزن نیوز/ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چالوس از آموزش 17 هزار دانش آموز چالوسی تا پایان امسال خبر داد .
مرزن نیوز/ رییس شورای اسلامی شهر چالوس در رابطه با دغدغه مشکل زباله و احداث کارخانه بیوگاز در این شهر گفت:  همه ما اعضای شورا و شهرداری وضعیت و شرایط حاد زباله چالوس را آگاه بودیم و برای همین همه تلاش خود را بکار بستیم که این مشکل را حل کنیم.

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن