جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

اخبار برتر

اخبار ویژه

اخبار شهرستان

دریچه و اعلان

مرزن نیوز/ نایب رییس شورای اسلامی شهر مرزن آباد، تکمیل پروژه آزادراه تهران – شمال را تهدیدی برای این شهر دانست و گفت: تکمیل آزاد راه تهران- شمال به ویژه بهره برداری از قطعه سوم حدفاصل پل زنگوله تا دوآب، مرزن آباد که شهری با کارکرد خدماتی میباشد و بیش از هزار شغل مرتبط با عبور جاده از این شهر وجود دارد را از گردونه خارج می نماید.
خدیجه سام دلیری در گفتگو با مرزن نیوز افزود: اخیرا زمزمه هایی مبنی بر واگذاری این قطعه از طریق فاینانس به پیمانکار کره ای به گوش میرسد، با توجه به اینکه در طرح فعلی، خروجی کلاردشت و مرزن آباد از دوآب میباشد، این کار فنی و منطقی به نظر نمیرسد.
وی در همین رابطه تصریح کرد: خروجی آزادراه بایستی قبل از شهر مرزن آباد در حدود سه تا پنج کیلومتری جنوب این شهر باشد تا هم شهروندان مرزن آبادی و کلاردشتی دسترسی آسانتری به آزاد راه داشته باشند و هم شهر مرزن آباد که دارای قدمتی بیش از ۶۰ سال میباشد به بیراهه تبدیل نشود وتوسعه ان متوقف نگردد.
سام دلیری با بیان اینکه احداث آزادراه این شهر را از معضل ترافیک نجات میدهد, اما مشکلات اقتصادی و اجتماعی زیادی را بر  آن وارد می نماید افزود: از نماینده محترم مجلس, مسولین استانی، مسولین آزادراه و وزارت راه و شهرسازی درخواست می کنم به این موضوع توجه نمایند و احداث خروجی قبل از شهر مرزن اباد را در طرح بگنجانند. البته اراده وخواست و همراهی مردم مرزن آباد در این راه موثر می باشد, همچنین از امام جمعه محترم، فرماندار محترم و اعضای کمیته توسعه و آبادانی درخواست می کنم این موضوع را در دستور کار قرار دهند.

نوشتن نظرات

اخبار و گزارش روستا

محیط زیست و منابع طبیعی

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن