جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

اخبار برتر

اخبار ویژه

اخبار شهرستان

دریچه و اعلان

مرزن نیوز/ سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن به همراه کارشناسان این اداره از روند آغاز به کار مجدد سینما انقلاب تنکابن بازدید بعمل آورد و خبر بازگشایی آن را رسما اعلام کرد.
بابک شمس ناتری گفت: بی شک بازگشایی مجدد سینما انقلاب تنکابن یک اتفاق خوب و ارزشمند برای شهرستان و مردم فرهیخته این دیار است و این خبر را با خرسندی و افتخار اعلام می کنیم.
وي تصریح کرد: در روزهای آغازین حضورم در راس دستگاه متولی فرهنگ و هنر شهرستان، بازگشایی مجدد سینما یکی از دغدغه ها و خواسته بحق مردم تنکابن و اهالی فرهنگ و هنر این شهرستان بود. قبل از حضور ما تلاش ها و زحماتی کشیده شد که جای قدردانی و قدرشناسی دارد و حقیقت کلام جدیت مدیر و بهره ور سینما جناب قيس در بازگشایی سینما قابل تقدیر است
شمس ناتری اظهارداشت: داشتن سینما یک ضرورت است که مردم فرهنگ دوست تنکابن مدتی طولانی از نعمت آن محروم بودند و به ناچار به شهرستانهای دیگر جهت تماشای فیلم می رفتند، خوشبختانه این سینما بازگشایی مجدد شد و امیدواریم مسوولین حمایت کنند تا این سینما پا برجا و برقرار باشد.
سرپرست اداره ارشاد اسلامی تنکابن ادامه داد: نور و صدا با کیفیت مناسب انجام شده و در برخی نقاط سالن انتظار زیباسازی صورت گرفت و با توجه به تغییرات در سن و پرده فضای بهتری را در سینما انقلاب شاعد هستیم
وی در همین راستا گفت: اقدامات مورد نیاز قانونی با کمک برخی دستگاه های مرتبط شهرستانی و همچنین اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برای بازگشایی مجدد سینما انجام شد و در حال حاضر فیلم فروشنده اصغر فرهادی بر روی پرده سینما انقلاب در حال اکران می باشد.
شمس ناتری ادامه داد : طی اقدامات خوبی که مدیرسینما انجام داده سینما انقلاب صبح تا ظهر می تواند برای دانش آموزان مدارس پخش فیلم داشته باشد و عصرها نیز از ساعت 13  با سانس های فرد فیلم پخش و علاقه مندان به هنر هفتم می توانند در شهر خودشان به تماشای فیلم بنشینند. از مردم فهیم و فرهنگ دوست نیز انتظار داریم با حضور خود در روزهای اولیه موجب دلگرمی مدیر و کارکنان سینما شوند و سینمای شهرستان را مورد حمایت قرار دهند.
وی اظهارداشت: از همه کسانیکه جهت بازگشایی سینما همکاری و همیاری را داشتند کمال تشکر و سپاس را داریم که البته طی برنامه ای که بزودی خواهیم داشت از این عزیزان تقدیر خواهد شد. امیدواریم مسوولین شهرستانی حمایت کنند تا این اتفاق خوب تداوم داشته باشد.

نوشتن نظرات

اخبار و گزارش روستا

محیط زیست و منابع طبیعی

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن