جهت باز شدن منوی اصلی و جستجو اینجا کلیک کنید.

سامانه پیام کوتاه: 30009900661341

اخبار برتر

اخبار ویژه

اخبار شهرستان

دریچه و اعلان

مرزن نیوز/ مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس، عملکرد این شرکت طی 4 ماه ابتدای سال 95را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس، سید محمود طاهری با اعلام اینکه درصد تغییرات بنزین سوپر در طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در شهرهای غرب استان مازندران، 28 درصد بوده است گفت:مصرف بنزین سوپر در4 ماهه اول سال جاری 16 میلیون و 481 هزار لیتر بوده است که این مقدار مصرف در مدت مشابه سال 94 معادل 12 میلیون و 874 هزار لیتر بوده است.
طاهری افزود:میزان مصرف بنزین معمولی در 4 ماهه اول سال جاری معادل 156 میلیون و 650 هزار لیتر بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با میزان مصرف 156 میلیون و 87 هزار لیتر از تغییراتی نزدیک به صفر در صد برخوردار بوده است.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس همچنین از مصرف 14 میلیون و 630 هزار لیتر نفت سفید در سال جاری خبر داد که نسبت به مدت مشابه سال قبل با برداشتی معادل 15 میلیون و 451 هزار لیتر، تغییرات منفی 5 درصدی داشته است.
وی همچنین در مورد برداشت نفتگاز با میزان  44 میلیون و 983 هزار لیتر مصرف، گفت: این میزان در مقایسه با 4 ماهه اول سال 94 با مقدار مصرف 47میلیون و 829 هزار لیتر تغییراتی معادل منفی 6 درصد را نشان می دهد.
سید محمود طاهری در ادامه به مصرف نفت کوره با 289 هزار لیتر در 4 ماهه اول سال جاری اشاره کرد و گفت: این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با مقدار مصرف 425 هزار لیتر از تغییرات منفی 32 درصد برخوردار می باشد.
مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس، همچنین به آماده سازی 2 باب جایگاه سی ان جی در این منطقه اشاره و خاطر نشان کرد: این 2 باب جایگاه در شهرستان تنکابن (یک باب در شیرود و یک باب در شهر تنکابن) با هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد تومان توسط شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس و با مشارکت شهرداری ها،  آماده بهره برداری می باشند.
سید محمود طاهری یادآور شد: قدرت هر دو جایگاه 1500 نرمال متر مکعب می باشد که با این حساب ظرفیت سوخت ما را در منطقه به بالای 47900 نرمال متر مکعب می رساند.
وی همچنین در ارتباط با واگذاری و احداث جایگاه های جدید توضیح داد: رویه وزارتخانه و شرکت پخش در مورد احداث نقاط عرضه تغییر نموده و صرفا در قالب شرکت های صاحب صلاحیت امکانپذیر است.
طاهری تصریح کرد: متقاضیان بایستی از طریق شرایطی که شرکت اعلام می نماید اقدام کنند و در صورتیکه منطبق با شرایط ابلاغ شده توسظ وزارت نفت باشد، قطعا مزایایی نیز تعلق خواهد گرفت؛ همچنین چند محصولی شدن جایگاه ها در راستای سود دهی بیشتر برای متقاضیان مقدور می باشد.
گفتنی است: در غرب استان مازندران ۵۳ جایگاه بنزین وجود دارد که از این تعداد 35 جایگاه ممتاز، 7 جایگاه درجه 1، 3 جایگاه درجه 2، یک جایگاه درجه 3 و 2 جایگاه خارج از طرح می باشد.

نوشتن نظرات

اخبار و گزارش روستا

محیط زیست و منابع طبیعی

تبلیغات در مرزن نیوز

صفحه نخست دیارسبز

روزنامه دیارسبز

چاپ و تبلیغات کندو

چاپ و تبلیغات کندو

صفحه نخست دیارسبز

صفحه نخست دیارسبز

دوربین مداربسته - آریا ایمن

دوربین مداربسته - آریا ایمن